Niepodległościowy konkurs Devila

Oddajmy głoś samym pomysłodawcom:

Po pierwsze chcemy ogłosić konkurs na opowiadanie. Celem uczestników będzie napisanie o odwadze polskich żołnierzy w walce o niepodległość. Liczymy na Waszą kreatywność! Tematyka prac dowolna, w tym także możliwe jest wykorzystanie elementów historii alternatywnej. Chcemy abyście choć na chwilę zastanowili się nad tym ile zawdzięczamy poprzednim pokoleniom.
W konkursie nagrodzimy trzy prace, które opublikujemy na łamach naszego portalu. Autorzy najlepszych prac otrzymają od nas 1000, 750 i 500 sztuk złota do rozdysponowania w World of Tanks.
Termin składania prac upływa 10 listopada o 23:59, a informacje o zwycięzcach odnajdziecie dzień później na naszej stronie.

Tutaj info o streamie, na którym tez można coś fajnego wygrać:

Po drugie chcemy mieć z Wami jak najlepszy kontakt, więc postanowiliśmy o zorganizowaniu specjalnego streama. Wieczorem 11 listopada będziecie mogli nie tylko pooglądać World of Tanks na streamie Devila www.twitch.tv/devilwot , ale również wygrać dodatkowe paczki złota za wiedzę historyczną. Chcemy udowodnić, że gry to nie tylko rozrywka, ale również nowoczesne medium, które może nieść za sobą pewne przesłanie. Dlatego bądźcie gotowi na pytania, w tym te bazujące na wiedzy książkowej, jak i doświadczeniu za sterami ulubionych czołgów.

A tutaj konkurs: „Przerób swojego Devila” na:

Po trzecie chcemy dać szansę także osobom z talentem artystycznym. Liczymy na to, że stworzycie zabawną przeróbkę, która będzie łączyła przywiązanie Devila do World of Tanks, jak i podniosłość Narodowego Święta Niepodległości. Jesteśmy przekonani, że widzieliście już masę memów wojennych, bądź grafik, które w oryginalny sposób pokazują poważną tematykę. Swoje prace wysyłajcie/zamieszczajcie na fanpage Devila. Zwycięzca otrzyma symboliczną paczkę na 500 szt. złota. Ogłoszenie najlepszej pracy odbędzie się na streamie 11 listopada.

Jest mało czasu, więc do roboty czołgiści i powodzenia.

894_1446663130

Link do konkursu.

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.