Zmiany w patchu 0.11 – pojazdy 9-tego tieru i system żetonów

W dniu wczorajszym deweloperzy poinformowali o najważniejszej zmianie dotyczącej nadchodzącego patcha 0.11, a będzie to wprowadzenie pojazdów 9-tego poziomu.

scr1

Pojazdów tych nie będzie można jednak odblokować w normalny sposób, a jedynie z pomocą nowego sposobu – tzw. systemu żetonów.

Na czym to będzie polegało…

Otóż na każdym pojeździe 8-mego poziomu (lub na 7-mym, jeśli drzewo badań kończy się na tym poziomie) pojawią się żetony, które będą częścią systemu progresji i przy użyciu których będzie możliwe odblokowanie pojazdów 9-tego poziomu. Po wydaniu odpowiedniej ilości punktów reputacji nastąpi odblokowanie 9-tego poziomu. W oknie modyfikacji, gracz będzie mógł  wybrać, na który pojazd u danego dilera, „zbiera” żetony.

scr2

Oczywiście samo odblokowanie pojazdu nie wystarczy, aby ten znalazł się w garażu. Dodatkowo wymagany będzie jego zakup.

Z opisu deweloperów wynika, iż zaproponowany system, w znacznym stopniu różni się od tego, jaki funkcjonuje w konkurencyjnych grach i oznacza, iż z każdego pojazdu na 8-mym tierze (lub 7-mym, jeśli drzewko kończy się na nim)  będzie można „odblokować” dowolny pojazd 9-tego tieru.

Wyjątek stanowi jedynie artyleria, którą będzie można odblokować tylko i wyłącznie niższym pojazdem tej samej klasy. Wg. deweloperów, wynika to z faktu, iż cyt. „Wszystko to jest związane z daleko idącymi różnicami w rozgrywce tą klasą pojazdów w porównaniu ze wszystkimi innymi.”

źródło: aw.my.com

silelis

Pasjonata zabytkowych aut, nowoczesnych technologi, kosmosu i dinozaurów. Elektronik, programista hobbysta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.