Zgłoszenie do supportu w sprawie płatnych emblematów

Gracz o nicku Diego Longo gdy dowiedział się o wprowadzeniu płatnych emblematów w patchu 10.0 postanowił napisać do supportu WoT zgłoszenie w sprawie zwrotu pieniędzy.

 

Widzisz, mam 286 czołgów z 636 emblematami + inskrypcje, które dają mi  3% premii dla radiooperatora !!! (mam ochotę płakać). To jest warte 51945 złota (tak, liczyłem).

 

Opcja płatnych inskrypcji i emblematów to jest już “pay to win”.Diego Longo napisał ticket z prośbą o rozwiązanie problemu, albo zwrot pieniędzy albo zmiana emblematów. Oczywiście wymiana uprzejmości trwała dość długo i nie opierała się na jednym zgłoszeniu. Cała korespondencja jest po francusku, poniżej przedstawiamy telegraficzny skrót.

 

Na pytanie:

Możesz mi  oddać złoto zainwestowane w emblematy i inskrypcje ?

Odpowiedzieli:

 Niestety, nie możemy Tobie zwrócić zainwestowanego złota, ponieważ nie mamy narzędzi technicznych do tego typu operacji. Niestety, nie jesteśmy w stanie zrealizować żadnych refundacji w związku z zaistniałą sytuacją. Wiemy, że wielu graczy będzie w takiej samej sytuacji jak ty, gdy tylko ta opcja zostanie wdrożona na serwerze.

 

Jak do całej sprawy podejdzie WG, czy faktycznie taka opcja zostanie wdrożona ? Tego się dowiemy w kolejnym patchu. Czy to jest faktycznie potrzebne?

 

 

 

guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
iBlackLagoon

WG powinno zbanować tego Janusza interesu, za próbę wyłudzenia 51945 złota

ヤツェク

Po prostu złodzieje .
Jakoś po wymianie kamuflaży mogli zwrócić złoto i zwrócili , a teraz nie mogą ?
Zwrot był dla przypomnienia po wymianie jednego kamuflażu na trzy wersje : zima , lato i pustynia co już powodowało konieczność dopłat .
Jeżeli mają się zmienić bonusy za posiadane to dlaczego w zamian za nie nie można kupić takie które mogą dać więcej bonusów załodze całej a nie scedować dla jednego załoganta tylko dlatego że jakiś ruski półmózg tak zadecydował ? O bonusach powinienem ja decydować a nie oni zwłaszcza za posiadane już emblematy . Nie mam zamiaru na ruskich gównach dawać napisów pokroju za stalina czy chwalących komuchów .
Jeśli już tak to powinni dać możliwość wyboru napisów z innych krajów na dowolnej narodowości czołgu . I w końcu dać możliwość wyboru orła a nie tylko flagi . To bym wywalił te wszystkie gwiazdy na ruskich i chińskich X tierach i premium tankach .
Złodzieje i tyle w temacie .