Patch 10.0 odwołany!

main_theme_23

Witajcie. Z początku nie chcieliśmy siać gównoburzy – była to informacja niepotwierdzona i póki jej nie sprawdziliśmy u własnego źródła, nie chcieliśmy siać fermentu. Tak na dobrą sprawę patch 10.0 nic by nie wprowadził – naprawdę „odwołanie” patcha 10.0 było potwierdzone w momencie usunięcia elementu P2W – będzie tylko micro-patch zamieniających FV4202 i dodający tryb Stalowe łowy.

Czyli „nadal” patch, ale tak naprawdę gówno-patch. Rubicon także jest odwołany. Wyjdzie minipatch bez liczby 😛 Z tego co Nam piszą, nie dość, że modele kolizyjne czołgów, które mieli dostać supertesterzy zostały spartaczone, to nawet tryb z gazem rujnował całą komunikację serwera z klientem. Były momenty, że nie rozpoczęło się bitwy, a już było się trupem przy odliczaniu czasu. Jeżeli chodzi o czołgi premium, to były dostępne tylko przez dwa dni dla „wybranych śmiertelników” i wyłącznie na kontach prasowych. Reszta pozostawała w zaułku Supertestu.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

7 komentarzy

  1. Bigos pisze:

    No WG daje ciężko dolnej partii ciała z tymi aktualizacjami . Cały czas wypuszczają babola za babolem nic dziwnego ze coś nie działa skoro robią to na akird.

  2. xanthi1 pisze:

    Ale patologia… ^^

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.