Budynek WG na Cyprze od wewnątrz

Dziś pokażemy wam jak wygląda budynek WG od środka

5bVJcUQlK5o

Firma stworzyła jednego z najbardziej imponujących drapaczy chmur w Nikozji i na całym Cyprze. Technologia, projektowanie, obsługę i nawet nocne światła budynku są na najwyższym poziomie w przenośni i dosłownie, a główną cechą budynku jest przestrzeń jaką oferuje. Pod względem technologicznym i estetycznym budynek można porównać do siedzib takich firm jak Google czy Apple. Położony w najbardziej atrakcyjnej dzielnicy miasta wieżowiec ma 66,9 m  wysokości i jest najwyższym budynkiem w stolicy. Nowa siedziba Wargaming ma powierzchnię 8,029 metrów kwadratowych, do tego znajdują się również 3 piętra pod ziemią. Wykonanie budynku zostało pomyślnie zrealizowane przez firmę ООО Contracting Ltd.
FaYb0hBZW34
Dwa podziemne piętra budynku są przeznaczone na parkingi dla wszystkich pracowników wieżowca. Na 3 piętrze znajduje się SPA i Fitness.
Sala konferencyjna
Pr5mvZtUFSo
Sala konferencyjna znajduje się na samej górze budynku, z której roztacza się przyjemny widok na panoramę miasta. W tym pomieszczeniu znajdują się dwa 98 calowe monitory o rozdzielczości 4K jak i również 4 kamery do wideokonferencji z dowolnego zakątka świata. Pod względem energooszczędności budynek posiada klasę „A” . Na dachu budynku znajduje się 159  paneli słonecznych, które to są przesuwane w zależności od położenie słońca na niebie, produkujące energię o łącznej mocy 51,3 kW.
d1cxgppLYHQ
Korzystanie z paneli na dachu w połączeniu z systemami w budynku prowadzą do znacznego zmniejszenia zużycia energii, ale przede wszystkim, bez szkody dla środowiska naturalnego co jest bardzo ważne dla władz Cypru. Wielu mieszkańców stolicy jest zainteresowanych najwyższym punktem budynku, czyli  dźwigiem służącym do czyszczenia i konserwacji budynku jak i również do transportu.
69aqbKMrZAI
Oświetlenie na zewnątrz budynku można zmieniać w zależności od okoliczności, dostępna jest  pełna paleta barw.
fDbfor7metE

1 Response

  1. acti pisze:

    mają rozmach sku*****ny 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.