Blitz Q&A

d9hh_AUC1N4

Odpowiedzi deweloperów – tematem przewodnim był projekt gry.
Jeżeli chcecie poznać, kiedy będą pokoje treningowe, czas przeładowania działa w celowniku i powtórki, to czytajcie od czasu do czasu odpowiedzi devsów na pytania graczy 🙂

Deweloperzy World of Tanks Blitz wciąż odpowiadają na pytania graczy. Do tej części Q&A wybraliśmy pytania z działu projektowego gry. Odpowiadał deweloper zarządzający tym działem.

Pytanie №1
Kiedy dodacie pokoje treningowe?

– Wiemy, że wiele osób czeka za pojawieniem się pokoi treningowych. Znajdują się obecnie w fazie testów. Nasz zespół pracuje nad projektem interfejsu, żeby korzystanie z tych funkcji było łatwe i wygodne. Rozumiemy, że pokoje treningowe świetnie przypasowałyby dla przeprowadzenia różnych turniejów. To oznacza, że musimy uwzględnić wszelkiego rodzaju warianty użycia tych pokoi, żeby zapewnić ich elastyczność, aby system był naprawdę pożyteczny. Jeśli mówić o terminach, to w tym roku pokoi treningowych się nie doczekamy.

Pytanie №2
Czy w celowniku pojawi się czas ponownego przeładowania działa?

– Czas ponownego ładowania i dalmierz wchodzą w grę po ogólnych przeróbkach celownika, które pojawią się w grze w najbliższych wersjach.

Pytanie №3
Czy będzie oddzielny czat klanowy dla członków plutonu?

– W bitwie już jest możliwość wysłania prywatnej wiadomości. Jest tego już dosyć, także wprowadzać dodatkowych czatów raczej nie planujemy.

Pytanie №4
Czy będą w grze nowe tryby, całkowicie inne od obecnego?

– Tak, będą nowe tryby. Pojawią się dodatkowe cele w bitwach – sprawi to, że rozgrywka będzie bardziej strategiczna, będzie więcej możliwości zwycięstwa.

Pytanie №5
Czy planujecie poszerzyć listę rozkazów w bitwie?

– Tak, najprawdopodobniej nowe rozkazy zostaną dodane wraz z nowym trybem.

Pytanie №6
Będą jakieś rozrywkowe tryby, tak jak to miało miejsce w WoT na PC, typu: piłka nożna, wyścigi Chaffe?

– Omawiamy tego rodzaju tryby, lecz polot fantazji jest ograniczony zasobami i wydajnością urządzeń mobilnych. W najbliższej przyszłości takich trybów nie będzie.

Pytanie №7
Kiedy pojawią się powtórki?

– Powtórki nie są priorytetem, także póki co ich nie będzie.

Pytanie №8
Czy będzie możliwość wyłączenia czatu bitewnego?

– Nie, takich ustawień się nie planuje. Czat, to dosyć ważne narzędzie współpracy zespołowej.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments