Zagadka FV4202 rozwiązana!

Czołgiści!
W patchu 10.0 brytyjski czołg X poziomu FV4202 zostanie zastąpiony Centurionem Action X. Z czasem FV4202 przejdzie na VIII poziom pod postacią czołgu premium.

Zamiany czołgów na X poziomie:
Wszyscy gracze, którzy w momencie wyjścia patcha 10.0 w garażu będą mieli FV4202, otrzymają w zamian Centurion Action X.

Zamiana FV4202 na czołg premium:
Z wyjściem patcha 10.0, FV4202 będzie tymczasowo wyrzucony z gry, a z czasem przerobiony na czołg premium VIII poziomu z nowymi parametrami. Każdy będzie mógł dostać go bezpłatnie po wykonaniu serii specjalnych misji indywidualnych, których warunki zostaną ogłoszone 19 stycznia 2016 roku. Żeby otrzymać dostęp do specjalnych misji, gracz musi mieć w garażu czołg Centurion Action X do wyznaczonej daty.

Tak, aby zostać władcą pierwszego czołgu premium z Wielkiej Brytanii, należy posiadać Centurion Action X i wykonać serię misji. Dokładniejsza informacja w tym temacie ma zostać opublikowana na portalu gry już w nowym roku.

EC5VMrWZohI

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments