Aktualizacje portalu klanów – październik 2015

Zmiany dotyczące Operacji Safari

W momencie rozpoczęcia Operacji Safari statystyki Mapy Globalnej w portalu klanów zostaną zaktualizowane. Oprócz tego wprowadzimy możliwość śledzenia postępów każdego klanu w czasie rzeczywistym.

W sekcji „Mapa Globalna” w profilu klanu widoczne są najważniejsze informacje o jego działaniach podczas zdarzenia, w tym:

  • liczba i przyrost punktów sławy zdobywanych każdego dnia;
  • pozycja klanu w rankingu zdarzenia;
  • czas uczestnictwa klanu w wydarzeniu, liczony w dniach.

Będziecie mogli także wyświetlić konkretny okres podczas Operacji Safari oraz liczbę punktów sławy zebranych w tym okresie. Będą także dostępne ogólne statystyki wyświetlane w obszarze frontu, na którym walczy klan.

Wszystkie dane będą aktualizowane tak szybko, jak to możliwe, tworząc pełen obraz działań klanów podczas tego wydarzenia na Mapie Globalnej.

Zmiany w historii punktów sławy

Zmieniamy sposób wyświetlania informacji o punktach sławy zebranych podczas zdarzenia. Każda zmiana w liczbie punktów sławy zebranych przez klan będzie opatrzona krótkim opisem oraz znacznikiem daty, które będą wyświetlane w sekcji „Informacje”.

Aktualizacje portalu klanów będą także stosowane w następnych sezonach na Mapie Globalnej, począwszy od sezonu dla pojazdów VI poziomu, który rozpoczyna się 14 października.

Źródło: Portal WoT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.