PVE – szkolenie w wersji 10.0

O trybie Bitew Szkoleniowych informuje Nas zagraniczny portal WoT. Czego można się dowiedzieć?

684x243_qoX19sh

„Bitwa szkoleniowa” – to tak naprawdę tryb szkoleniowy PvE, który daje możliwość początkującym czołgistom poczynić pierwsze kroki na polach bitew World of Tanks: zapoznać się z głównymi elementami mechaniki rozgrywki i spróbować własnych sił w walce z komputerowym rywalem.

PvE (ang. Player vs Environment), czyli dosłownie przekłada się jako „gracz kontra środowisko”. W grach to określenie zazwyczaj wykorzystywane jest w celu oznaczenia bitew graczy przeciw botom.

Żeby trafić do trybu „Bitwy szkoleniowej”, należy wybrać je z listy trybów. Dla graczy, którzy zagrali mniej niż 10 bitew, tryb szkoleniowy będzie domyślnie wybrany.

W bitwach szkoleniowych można walczyć tylko na czołgach I-II poziomu.

1489

Cel trybu jest analogiczny do randomka: zniszczyć wszystkie pojazdy przeciwnika lub zdobyć bazę. Główną specyfikacją tego trybu jest fakt, że walczymy przeciwko botom. Bitwy odbywają się w formie 10 vs 15. Czyli drużyna formowana jest z prawdziwych graczy (od 3 do 7 osób, zależnie od stanu kolejki). Brakująca ilość sojuszników uzupełniana jest botami.

Do nowego trybu nie można wejść w plutonie, a także nie ma możliwości stworzenia plutonu dynamicznego.

pve_info

Jak widać z infografiki, pierwsze 10 bitew przynosi dochód w postaci doświadczenia i kredytów. W ciągu tych 10 bitew działają rezerwy osobiste oraz naliczane jest dodatkowe doświadczenie za pierwsze zwycięstwo w danym dniu.

Po przeprowadzeniu tych 10 bitew w trybie Bitew szkoleniowych: przestaje być generowane doświadczenie oraz kredyty, natomiast jeśli nie będziecie wystarczająco przekonani do bitew z prawdziwymi graczami, wciąż będzie można grać w trybie Bitew Szkoleniowych.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments