Szwedzkie drzewko czołgów

Witajcie. Zagraniczny, oficjalny WoT zamieścił zdjęcie szwedzkiego drzewka, które najprawdopodobniej zostanie dodane w takiej postaci.

Legenda:

Niebieski – Czołgi lekkie

Zielony – Czołgi średnie

Żółty – Czołgi ciężkie

Czerwony – Niszczyciele czołgów

eqtyYeWdqeg

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

3 komentarze

 1. jartom80 pisze:

  Dziwne komentarze chwalace WG a o szwedzkim drzewku nic .
  Poparcie i chwalenie wg to przesada mialo byc o szwedzkich czolgach.

 2. Ciekawe pisze:

  Plusem jest tego że gra się rozwija w sensie dodawania nowych rzeczy, niestety zmartwieniem jest to że najprawdopodobniej wszystkie te czołgi to klony obecnych już grze (jeśli sie mylę to proszę mnie poprawić) Pisanie o bugach albo innych blędach w grze jest przynajmniej dziwna bo gram juz w nią 3 lata i nie miałem styczności z prawie żadnymi bugami, a w ostatnim roku wogóle ! (Chociaż ostatnio gra mi się czasami crashuje, ale to pewnie wina modów) Ps: Najwięcej bugów, crashów itp jest przez mody te aktywne i te nieaktywne lub te które odistalowaliśmy dawno. Pzdr

  • Bin4r pisze:

   Tu się zgodzę. Ja także nie doświadczyłem żadnych błędów czy crashy. Zawsze po wyjściu patcha gram jakiś miesiąc bez modów póki nie będzie stabilnych ich wersji. Klony, czy też nie, dla mnie liczy się rozgrywka. Jak powiedział Yuri Pasholok: „To jest gra, a nie kącik młodego historyka”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.