Bonusy dla załogi dzięki wizualizacji już w 10.0

Deweloperzy na początku zaprzeczyli jakoby wprowadzą tą funkcję w patchu 10.0 , ale jednak pojawiła się oficjalna informacja, że ta opcja pojawi się nadchodzącym patchu. Jeśli ktoś już zdążył okleić swój czołg to niech się nie martwi, bo zakupione wcześniej emblematy będą również działać.

111111111feirst

W patchu 10.0 godło i napis na czołgach będzie bardziej znaczące,  nie tylko da okazję do wyróżnienia się wyglądem, ale także przyniesie podniesienie poziomu umiejętności. Każdy emblemat lub napis da konkretny bonus do głównej umiejętności załogi (opis będzie można znaleźć klikając na wygląd danego czołgu). 

Premie indywidualne i główne będą działać na dwóch poziomach:

  • premia stała – bonus do głównej umiejętności załogi działająca przez całą bitwę,
  • premia czasowa – zaczyna działać po spełnieniu odpowiednich warunków ( a jest ich 10). Dla przykładu działałby jak lornetka polowa, która zaczyna działać gdy pojazd się zatrzyma.

Infografiki są w języku rosyjskim, więc nie było sensu żeby je tu wrzucać, w przeciągu kilku dni powinny pojawić się na EU w języku polskim. Każdy emblemat zwiększa %  premii umiejętności  głównej załogantów.

  1. Wielkość premii jednego emlematu:

– 1% premii dla stałych umiejętności,
2% premii dla tymczasowych umiejętności,
– 2% dla stałych indywidualnych umiejętności,
3% dla tymczasowych indywidualnych umiejętności.

 

img_16102015_152142

Premie emblematów się sumują. Aktywne premie będzie można zobaczyć w zakładce “Wygląd”.

Jakie korzyści dają premie ?

Logo lub napis, który daje bonus dla konkretnego członka załogi, i będzie działać dla wszystkich członków załogi o tej samej specjalności ( Dla przykładu dwóch ładowniczych w czołgu IS-7).  Jeśli członek załogi pełni dwie funkcje (na przykład  dowódca i radiooperator), bonusy są przyznawane dla konkretnej specjalności. Przykład: zestaw etykiet i znaków graficznych daje premię w wysokości 2% do umiejętności głównej dowódcy, 1% umiejętności specjalnych wszystkich członków załogi  i 2% dla radiooperatora.Podobno jest to dopiero pierwszy krok na drodze do zaawansowanych funkcji wyglądu pojazdów w World of Tanks.

 

O emblematach i logo na serwerze testowym mówił również Hallack

 

guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
silelis

Funkcjonalność dawno wykorzystywana z F1. Przecież tam naklejka Marlboro na bolidzie wpływa na akcelerację, a RedBull na trakcję.
Czemu nie pójść dalej i brać pieniędzy za banery reklamowe na bolidach. 😀