Powtórki z Waszych rozgrywek

Jak zapewne każdy grający w Armored Warfare wie, jest to produkt w niemowlęcym stadium rozwoju (Open Beta). Najważniejsze cechy produktu, pozwalające na rozgrywkę, zostały już zaimplementowane, ale jest jeszcze dużo do zrobienia.

Jedną z funkcjonalności, na którą oczekuje większość graczy, jest możliwość nagrywania powtórek. Któż nie chciałby pochwalić się swoją epicką bitwą na tubie czy w mediach społecznościowych.

Jest to element, który osobiście również dość często wykorzystuję. A to dostarczając materiały z gry moim redakcyjnym kolegom piszącym artykuły o WoT, czy też bardziej prywatnie – podczas montowania klipów z rozgrywek.

AW_freecam_modZwróciłem się zatem do przedstawicieli producenta z pytaniem o replaye i „free cam”. W odpowiedzi otrzymałem zapewnienie, iż w chwili obecnej deweloper pracuje nad wprowadzeniem możliwości nagrywania powtórek, ale jest jeszcze zbyt wcześnie, aby mówić o wiążącej dacie implementacji. Poinformowano mnie również, iż nie ma przeszkód, aby zaimplementować funkcjonalność „free cam”, która pozwala na „uwolnienie” kamery i dokładne zbadanie pojazdów czy map. Jeśli chodzi o mnie te dwie funkcjonalności znajdują się w top 5 moich oczekiwań dotyczących gry.

A jakie są wasze najpilniejsze potrzeby i oczekiwania dotyczące przyszłych update’
ów? – piszcie w komentarzach.

silelis

Pasjonata zabytkowych aut, nowoczesnych technologi, kosmosu i dinozaurów. Elektronik, programista hobbysta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.