Wojny Klanów: Pierwszy sezon

Z radością oznajmiamy, że niebawem rozpocznie się pierwszy sezon na nowej Mapie Globalnej w Wojnach Klanów! Przygotujcie się i rozpocznijcie planowanie działań, gdyż sprawy zrobią się naprawdę poważne! Poniżej wyjaśniamy, jak działa model sezonów.

Sezony na Mapie Globalnej

Model sezonów przedstawia przedziały czasowe, podczas których klany będą walczyć na poszczególnych Frontach zgodnie ze specjalnymi zasadami. Fronty będą działać przez ograniczony czas, a na zakończenie każdego sezonu zostaną wyłonieni zwycięzcy na każdym z poziomów: VI, VIII oraz X.

Główne różnice między standardową i sezonową rozgrywką przedstawiamy poniżej.

  • Elastyczna konfiguracja Mapy Globalnej umożliwia ustawienie różnych parametrów sezonowych, na przykład: poziomów pojazdów, rozmiarów Frontu, warunków zdobywania prowincji czy zysków z ich posiadania.
  • Czas starć na Mapie Globalnej będzie ograniczony, będą one również posiadać określony cel. Data zakończenia każdego sezonu pomoże w ustaleniu zwycięzców i w nagrodzeniu ich specjalnymi nagrodami sezonowymi.
  • Na zakończenie każdego sezonu Fronty będą wymazywane. Gracze będą mieli wtedy okazję do uczestniczenia w wydarzeniach i kampaniach ze wspaniałymi nagrodami na Mapie Globalnej.
  • W przeciwieństwie do wydarzeń i kampanii w grze przebiegających wedle ściśle określonego scenariusza, każdy klan będzie mógł wybrać swój poziom zaangażowania w walki sezonowe.
  • W trakcie sezonu klany będą mogły poprawiać swoje miejsce w specjalnym rankingu podobnym do Alei Sławy z poprzednich wydarzeń i kampanii. Wyniki każdego sezonu zostaną zachowane na specjalnej stronie, a dane będą dostępne do przeglądania.

Pierwszy sezon rozpocznie się w środę, 14 października. Otwarty zostanie Front VI poziomu (wraz z Operacją Safari). Sezon zakończy się w sobotę, 14 października. W trakcie pierwszego sezonu na Mapie Globalnej przetestowane zostaną nowe zasady i mechanika modelu sezonowego. Po zakończeniu wydarzenia otwarte zostaną Fronty VIII i X poziomu. Na zakończenie pierwszego sezonu najlepsze klany zostaną nagrodzone unikalnymi medalami, odznakami klanowymi oraz emblematami za uczestnictwo w pierwszym sezonie.

Zasady rozgrywki mogą ulec niewielkim zmianom. Jeśli jednak to nastąpi, opublikujemy z wyprzedzeniem specjalne ogłoszenie na ten temat. Ze względu na jednoczesne rozpoczęcie Operacji Safari dla VI poziomu oraz otwarcie Frontu VI poziomu zasady Frontu VI poziomu będą obowiązywać dłużej niż zasady Frontów poziomów VIII i X.

 

Aktualnie pełne informacje są dostępne tylko w języku angielskim. Niebawem opublikujemy polską wersję językową.

 

źródło: Oficjalny Portal World of Tanks

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.