Nowe czołgi premium i zapowiedź konkursu

Studio Obsidian Entertainment i wydawca My.com ogłaszają rozpoczęcie otwartego beta-testu Armored Warfare. Od teraz strategiczna gra wieloosobowa z czołgami w roli głównej jest dostępna dla każdego gracza, w językach: angielskim, niemieckim, francuskim, polskim i rosyjskim.

Armored Warfare oferuje wymagające bitwy PVP, kooperacyjne misje PVE, ponad 60 nowoczesnych pojazdów opancerzonych i różnorodne mapy, wzorowane na wyjątkowych lokacjach z całego świata.

– Rozpoczęcie otwartej bety Armored Warfare jest dla nas niezwykle ekscytującym czasem. Po kilku latach tworzenia gry i miesiącach trwania Early Access nie możemy się doczekać, aby pokazać wszystko to, co stworzyliśmy. Chcemy podziękować naszym fanom i społeczności za wsparcie i opinie, które od nich otrzymaliśmy. Wasza pasja i zaangażowanie w grę są niezbędne, aby Armored Warfare odniosło sukces. Otwarta beta jest wielkim krokiem naprzód, który dostarczy nam więcej wyzwań, w trakcie testowania tytułu z większą ilością graczy. Aczkolwiek są to wyzwania, którym chcemy stawić czoła. Ulepszanie gry, bazując na aktywności graczy i ich opiniach jest czymś, na co czekaliśmy przez wiele, wiele miesięcy. Będziemy kontynuować rozwój tytułu, tworzyć nowe mapy, pojazdy i inne interesujące funkcje, o których będziemy informować wkrótce.  Jest to naprawdę ciekawy czas w Armored Warfare i na pewno taki pozostanie przez kolejne miesiące i lata – przyznaje Feargus Urquhart, założyciel Obsidian Entertainment.

W Armored Warfare dostępne są nowe edycje kolekcjonerskie, stworzone specjalnie z okazji otwartej bety. Oprócz zapewnienia graczom góry kredytów, złota i konta premium, paczki dają również dostęp do unikatowych pojazdów. Opis paczek Imperator, Piorun i Tajfun znajduje się na: http://aw.my.com/pl/news/general/o-pakietach-edycji-kolekcjonerskiej.

Opcja ich zakupu dostępna jest na: http://aw.my.com/pl/collectors-edition.

Gra Armored Warfare będzie ciągle aktualizowana w otwartym beta-teście, otrzymując nowe mapy PvP, misje w trybie kooperacji, kolejne pojazdy od nowych dilerów, ulepszenia w systemie baz i wiele innych funkcji. Postępy graczy oraz przedmioty zakupione w OBT zostaną zachowane, kiedy gra będzie miała oficjalną premierę.

Artykuł na temat OBT dostępny jest na: http://aw.my.com/pl/news/general/otwarta-beta.

Jak dobrze pójdzie to będziemy dla Was mieli jeden taki kodzik z Operacji Imperatora o wartości ponad 270 złotych.

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.