Ban dla 10SBP na serwerze NA

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
mariusz

ale dlaczego mieliby oddawać złoto, przecież wot to wersja beta. i to nie jest żadna kradzież bo nikt nic nie stracił. może trochę potencjalnie inne klany. WG to są dopiero złodzieje. ciągle coś nerfią. jak ktoś kupił WT E100 za kaskę, a potem ten czołg dostał 5 nerfów a teraz go podmieniają to WG nie oddaje nikomu ani kasy ani złota.

:)

Powiedz czy ty jesteś debilem czy brałeś udział w tym przekręcie?
Dobrze zrobił bo to kradzież 15 tys! Idź precz !

Valcis

Na pewno nie z twojej widzę ze kolega prezentuje swoje zachowanie jak z ludzie z lidla z Sosnowca. Jesteś porażka pełne poparcie dla kolegi który powiedział prawdę.. skoro zasłużyli to im się należało.

John

Oho widzę, ktoś z 10 SBP. Kręcili na boku i dostali słuszne bany. Od tego masz regulamin chłopcze żeby go przestrzegać. A o sądzie to nie spekulacja tylko prawda 😀 W wyniku tego przekrętu zarobili kupę złota. Czyli pozbawili WG zysku, jak firma zechce i wystawi dobrych prawników (o ile w ogóle zechce ich pozwać) to oszuści oberwą po uszach.
A poza tym bardzo dobrze zrobił, że to zgłosił. Cwaniactwo należy tępić.

MarioBolo

Matrix okazał się ciotą i kapusiem.
Tyle w tym temacie.

Jak Ci z kimś nie po drodze to sięrozchodzisz. Ale chwalenie się swoim kapusiowstwem i spekulowanie o sądach…

Z jakiej choinki Ty sięurwałeś chłopczyku???