Toy Defense 2 już do pobrania!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Toy Defense 2 już do pobrania!

Już na telefon, nowa gra mobilna od Wargaming i Melesta Games: Toy Defense 2!

Firmy Melesta Games i Wargaming przedstawiają Toy Defense 2 – mobilną grę bardzo popularnego gatunku tower defense. Zadaniem gracza jest odpieranie fali wrogów, liczy się szybkie u miejętne rozstawianie punktów oporu różnych typów. W grze stworzono wielu różnych dowódców i jednostek, dzięki czemu upatrzone jednostki możemy przenosić ze sobą do następnej bitwy.

Toy Defense 2 – to tak naprawdę barwna i porywająca gra logiczna, bardzo przyjemna dla zabicia czasu, swojego czy też własnych dzieci. W grze znajdziemy odzwierciedlenie znanych bitew historycznych pamiętających czasy Drugiej wojny światowej. Dla przykładu w single playerze walczymy w zaśnieżonym Stalingradzie, w gorących piaskach Afryki Północnej, na wybrzeżu Normandii czy też w dżungli na wyspie Iwo Jima.

Oprócz trybu dla pojedynczego gracza czekają na Was bitwy w turniejach i na arenie.

Dla graczy znających już gry z serii Toy Defense, najbardziej zauważalnymi zmianami będą:
– grafika,
– dopracowany i intuicyjny interfejs,
– zmiany w szkoleniu dowódców,
– nagrody w turniejach,
– stabilna praca on-line.

Gra wyszła 7 października w Google Play i App Store! DOWNLOAD:

1 2 3 4

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.