Plotki, ploteczki czyli przyszły sezon esportowy.

Jak donosi jeden z graczy z serwera RU, przyszły sezon drużynowy GL w WoT ma się odbywać na X tierach, a nie na VIII. Czy jest to prawda czy plotka zobaczymy.

Druga sprawa to małe zainteresowanie drużyn nowym trybem gier 5v5 na VI tiery – gracze narzekają, że nie mają jak go ćwiczyć (4*VI tiery + jeden IV*tier lub 3*VI tiery + 2*V tiery) – czy WG wrzuci nowe drużynówki na 6 tiery? Nic na to nie wskazuje żeby się pojawiły.

Czy graliście może w WoT Generals? Pewnie, że tak. Karciana gra przeglądarkowa zabijająca nudę w pracy, może nie jest tym samym co Heartstone ale podobno ma swój potencjał (nie wiem grałem kilka razy i za każdym razem dostałem w p…lecy i tak skończył się sen o potędze mojej talii). No ale do rzeczy ESL poprowadził kilka turniejów tej karcianki. Czy pojawią się znów? Nie wiadomo. Ale jeśli się pojawią na pewno Was o tym poinformujemy.

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments