Testy obciążeniowe dostępne dla wszystkich!

EDIT!:

Dostaliśmy wiadomość od developerów:
„Prosimy o wprowadzenie poprawki do poniższej informacji prasowej. Gracze biorący udział w teście obciążeniowym NIE otrzymają 7 dniowego konta premium, natomiast uruchomiony zostanie również serwer północnoamerykański dając szanse graczom spoza Europy na grę bez opóźnień.
Reszta zawartych informacji pozostaje bez zmian.”

EDIT2!:

Twórcy gry przesunęli start serwera o 12 godzin, tak więc zaczynamy dopiero dzisiaj o 20!

24 i 25 września po raz pierwszy serwery EU Armored Warfare będą dostępne dla wszystkich, nie tylko kont dopuszczonych do zamkniętej bety, podczas testów obciążeniowych.

Zabawa zaczyta się w ten czwartek o 8 rano WIECZOREM, kończy w sobotę o tej samej godzinie. Klienta można oczywiście pobrać wcześniej, żeby nie marnować cennego czasu otwartych testów 🙂

scr

Co to jest test obciążeniowy?

To ostatnie testy przed wprowadzeniem Otwartej Bety. Wpuszczenie na serwery wszystkich chętnych pozwoli na sprawdzenie stabilności i szybkości serwerów gry, aby uniknąć ich przeciążenia w momencie wprowadzenia OBT. Żeby test się udał potrzeba jak największej ilości aktywnych graczy na raz, tak więc zapraszamy do czynnego udziału!

Na jakiej wersji klienta będzie działał test?

Podczas testów obciążeniowych gra będzie korzystała z klienta w wersji 0.9, Która będzie użyta także podczas OBT.

scrxx

Czy możemy się spodziewać jakichś utrudnień podczas testów?

Testy obciążeniowe mają na zadanie – jak sama nazwa wskazuje – sprawdzenie możliwości obciążeniowych serwerów gry, więc ich zasoby będą wykorzystywane do granic możliwości, żeby określić ich wydajność. Podczas zabawy możemy napotkać trudności:

  • Kolejki do logowania do serwera
  • Sporadyczne lagspike’i (krótkie skoki pingów do dużych wartości)
  • Zmniejszoną stabilność serwerów

Poza tym podczas tych testów nie będzie możliwe kupowanie golda. Dla graczy z dostępem do zamkniętych testów – będą dostępne wszystkie odblokowane do tej pory pojazdy i moduły.

Jak dołączyć do testów?

Launcher będzie dostępny do pobrania pod TYM ADRESEM od środy, 23 września. Po uruchomieniu go sam pobierze i zainstaluje klienta gry, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami w instalatorze.

harb2

Czy za udział w tym teście będą jakieś nagrody?

Tak! Każdy gracz biorący udział w testach obciążeniowych dostanie 7 dni czasu premium i specjalną rangę na forum.

2 komentarze

  1. Marek Słomski pisze:

    Właśnie poinformowali,że : Z uwagi na konieczność wprowadzenia paru krytycznych poprawek serwera oraz zapewnienia stabilności klienta gry, twórcy zdecydowali się opóźnić start serwera Stress Testu o 12 godzin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.