Nowy ciekawy dodatek w Karcie Gracza na wo-ts.eu

Seba z WoT-TS dodał kolejną bardzo przydatną opcję do swojej nowej karty gracza. Na stronie http://wot-ts.eu możecie znaleźć nie tylko statystyki biegłości – czyli tego kto ile ma gwiazdek na lufie ale także ilość Asów Pancernych na ilość czołgów (na samym początku więc nie trzeba szukać, ani liczyć). Czemu ma to służyć?

Zacytuje jednego z użytkowników:

„WoT-TS informacja przydatna. Daje możliwość oceny bez głębszej analizy o graczu. Wiadomo jak ktoś ma 10 na 100 czołgów czyli jest mało elastyczny. ale jak ktoś oscyluje w granicach 50% odznak mistrzowskich to znaczy, że potrafi dostosować się do różnego rodzaju czołgów. Fajny pomysł. Pozdro”

Mnie jak najbardziej podoba się ta inicjatywa. Oby tak dalej. A wy co jeszcze byście chcieli zobaczyć na karcie gracza.

Piszcie w komentarzu – na pewno przekażemy.

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

1 Response

  1. King_Dragon pisze:

    Jest pewna różnica między pokazywaniem ilości asów w grze, a na karcie gracza. W grze pokazuje tylko czołgi które rozegrały bitwę randomową, albo CW przed wejściem nowej mapy globalnej. Karta gracza pokazuje wszystkie czołgi którym rozegrało się jakąkolwiek bitwę. Tak więc grze mam 239/239 asów a na karcie gracza pokazuje mi 239/246 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.