Odpowiedzi deweloperów AW

Tłumaczenie tłumaczenia, ale powinno być zrozumiale, przynajmniej się postaram 🙂

Załogi, dowódcy i elementy RPG autorstwa Obsidianu w AW

Dokończymy pracę nad dowódcami, będą mieli bardziej rozwinięte drzewko umiejętności i więcej osobistych charakterystyk. Dowódców dalej będzie niewielu, z możliwością specjalizowania każdego z nich. Załogi pozostaną przypisane do czołgów, nie będzie wachlowania nimi pomiędzy czołgami czy barakami.
Armored Warfare commanders in 0.8
Jeśli ktoś liczył na to, że Obsidian zrobi z załóg epicką historię RPG ze smokami i fajerwerkami może się czuć zawiedziony, bo system najwyraźniej pozostanie taki jak do tej pory. Prosty i skromny.

Mimo to jeśli ktoś chce tylko pograć, może to zrobić, ale jeśli interesuje nas troszeczkę historia opowiedziana w grze albo odblokowywanie pobocznej zawartości też znajdziemy miejsce dla siebie.

Poboczne elementy w drzewkach technologicznych

Każdy diler ma tylko jeden czołg 1 tieru i wydaje się, że ta sytuacja nie ulegnie zmianie, przynajmniej w najbliższym czasie. Jednak nie wszystkie gałęzie rozwoju w grze zaczynają się na 1 tierze. Żeby je odblokować, trzeba spełnić określone warunki, przykładowo zadać konkretną ilość obrażeń na bliski lub daleki dystans w pojazdach konkretnego dilera. Niektórym graczom średnio się to podoba, ale została już podjęta decyzja, że taki model pozostanie. W rzeczywistości pozwala to na odblokowywanie kolejnych linii przez granie swoim ulubionym czołgiem konkretnego dilera, co według mnie jest dużym plusem.Technology Tree wolfli in Armored Warfare

Wszystkie warunki są dostępne przez pierwszych 60 bitew, później troszkę się je ogranicza. Mimo to wszystkie te misje stwarzają możliwości na wydawanie reputacji, której nie powinniśmy chomikować. Wystarczy po prostu grać sobie ulubioną gałęzią, a w pewnym momencie pojawi się możliwość rozpoczęcia kolejnej, i to nie od 1 tieru, tylko „normalnych” maszyn.

Kamuflaże narodowe w AW jeszcze w tym roku

Często przewija się pytanie o kamuflaże czołgów zgodne z ich rzeczywistymi wzorami. To mogłoby pozwolić łatwiej identyfikować pojazdy i zwiększyłoby realizm rozgrywki. Wygląda na to, że ta funkcja pojawi się jeszcze w tym roku:

Pracujemy nad tym. Gra przewiduje taką możliwość i prawdopodobnie wprowadzimy to jeszcze w tym roku

Pojazdy w AW mogą w końcu wyglądać lepiej

Bardzo gorący temat, wielu graczy mocno narzeka na modele i chciałoby, żeby wyglądały lepiej (autor tego artykułu też się do nich zalicza! 🙂 )

Niedługo zmodyfikujemy oświetlenie w grze, to powinno znacznie poprawić wygląd pojazdów

Płynny zoom i inne

Są mody do WoT, ale niektórzy gracze AW również chcieliby bardziej miękkiej kamery przy powiększaniu za pomocą kółka myszy. Są różne propozycje, od możliwości ustawienia płynnego/skaczącego zooma, po możliwość ustawienia domyślnego zooma zamiast zapamiętywania poprzedniego ustawienia.

To [płynny zoom] może zostać dodane jako opcja

Gracze chcieliby też móc bardziej oddalić kamerę, żeby „dodać możliwość oddalenia kamery do poziomu widoku z lotu ptaka”

Rozważymy taką możliwość

Bonus za odbijanie pocisków

Gracze często pytają o możliwość bycia nagradzanym za efektywne użycie pancerza.

Mechanizm już jest tworzony

Hollywoodzkie eksplozje!!!

Gracze chcieli różnych efektów eksplozji.explosion

Już nad tym pracujemy. Będą stopniowo wprowadzane do gry

 

 

 

Źródło: https://aw.mail.ru/news/1620.html (po rosyjsku)

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments