Armored Warfare – plotki na temat Open Bety

armored-warfare-project-armataW sieci, a dokładnie na stronie rosyjskiego partnera my.com firmy Mail.Ru Group pojawiły się informacje jakoby AW miało przejść w fazę otwartej bet dnia 13 września bieżącego roku.

cyt. ze strony: „Уже 13 сентября, в День танкиста, ровно в 15:00 мск открывается ОБТ проекта. Это значит, что любой желающий попробовать новую танковую игру сможет зарегистрироваться, скачать клиент и тут же начать играть.”
tłumaczenie (przepraszam za moją znajomość rosyjskiego: „Już 13 września, dokładnie o godzinie 15:00 otwarcie projektu MBT. Oznacza to, że każdy, kto chce wypróbować nowe czołgi będzie mógł dołączyć do gry, pobrać klienta i od razu zacząć grać.”

Wyżej wymieniona informacje jest jednak nieco sprzeczna z wcześniejszymi doniesieniami developera, w których wskazane było, iż faza Early Acces najprawdopodobniej zakończy się po 20 września 2015 r.

Być może dotyczy to serwera rosyjskiego, ale na pewno wskazuje na fakt, iż developerzy mają parcie na jak najszybsze upublicznienie projektu, a co za tym idzie rozpoczęcie zarabiania na swoim produkcie.

Co o tym sądzicie? Zaczeliście już zwalniać miejsce na swoich dyskach twardych i w weekendowym kalendarzu?

silelis

Pasjonata zabytkowych aut, nowoczesnych technologi, kosmosu i dinozaurów. Elektronik, programista hobbysta.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments