10 często zadawanych pytań w WoT Blitz, cz. II

Jeśli masz pytania, zawsze możesz uzyskać odpowiedź na ogólnym czacie gry lub na oficjalnym forum. Ale istnieje wiele pytań, które są  takie same  i pojawiają się  dziesiątki razy dziennie.

1. Android – wersja gry ma możliwość, żeby wprowadzić kod bonusowy. Gdzie mogę je dostać i czy kupując kody możemy ufać sprzedawcom?

– Kody bonusowe – jest to nagroda za udział w wydarzeniach i konkursach gry, jak również prezenty dla graczy na różnych eventach i spotkaniach z deweloperami. Kody bonusowe do World of Tanks Blitz pojawiają się bardzo rzadko. Kody te są dystrybuowane bez opłat. Jeśli zapłacisz za kod lub dostaniesz go z wątpliwej strony internetowej, to możesz paść ofiarą oszustwa.

bonus

Oszuści są bardzo aktywni, sprzedają kody na portalach społecznościowych oraz w grze na czacie. W żadnym przypadku nie zgadzaj się na takie propozycje: możesz stracić nie tylko pieniądze, ale także konto wraz ze wszystkimi czołgami i dokonaniami.

2. Niektórzy gracze zachowują się niesportowo np. nie biorą udziału w walce. Jak ich ukarać?

– Takie zachowanie może być mimowolne: gracz może mieć problemy techniczne z połączeniem lub z urządzeniem. Gra Blitz jest dla urządzeń mobilnych, co oznacza, że ​​opuszczenie gry przez sojusznika może być spowodowane tym, że znajduje się w miejscu o niskim sygnale sieci.

Gracze, którzy regularnie i celowo nie uczestniczą w walce, jak również tych, którzy wspierali przeciwnika – to inna sprawa. Naruszają oni zasady gry. Mamy zamiar takich graczy srogo karać.

Uwaga: żadne kredyty nie będą przelewane na konto nieaktywnego gracza po zakończeniu walki. W takich przypadkach, system rozpoznaje użytkownika jako bota. W przyszłości planujemy uruchomienie systemu skarg.

3. Moje czołgi trafiają na przeciwników o dwa tiery wyżej. Na kopalniach np. trudno z nimi grać. Czy jest możliwość zmiany tych warunków gry ?

– Począwszy od V tieru jest taka możliwość gdzie gracz trafi na przeciwnika , który posiada czołgi o dwa tiery wyżej lub też może wylądować na „topie”. Podczas gry na czołgu V tieru gracz jest już obeznany z mechaniką gry i taktyką na poszczególnych mapach.

W skrócie należy wykorzystać doświadczenie ostatnich walk. Jeśli jesteś w walce z przeciwnikami na wyższym poziomie, staraj się znaleźć słabe punkty w ich pancerzu, trafiaj w burty i tył unikając wroga, strzelaj tam, gdzie pancerz jest znacznie cieńszy.

Mamy w planach zmienić losowanie na + 1 / -1, są to na razie tylko plany.

4. Chcę zapłacić za zakup w grze, ale nie mam karty kredytowej. Metody płatności Google Play i App Store mi nie odpowiadają. Dlaczego nie można płacić za zakupy przez terminal? Byłoby bardzo wygodnie.

– World of Tanks Blitz dystrybuowane jest za pośrednictwem platform mobilnych iOS i Android. Aktywnie współpracujemy z właścicielami platform mobilnych, oferując szereg innowacji, które mogą uprościć metody płatności za zakupy przez graczy Blitz.

5. Dlaczego nie ma dział samobieżnych w WoT Blitz ?

– Rozgrywka w Blitz trwa 7 minut, a mapy są małe. To mija się z celem. W tym przypadku artyleria jest niepotrzebna i nie jest w stanie skutecznie walczyć z przeciwnikiem.spg_590x

6. Dlaczego nie mogę karać swoich sojuszników w grze ? Dlaczego nie mogę zadać im obrażeń ? Dlaczego deweloperzy tą opcję wyłączyli ?

– Team kill jest surowym naruszeniem zasad gry. Po to masz 7 przeciwników , żeby do nich strzelać. Nie wszyscy gracze nagle chcą zniszczyć swojego sojusznika, gdy popełnił jakiś błąd. Karanie w ten sposób jest nie do przyjęcia.

7. Dlaczego można stworzyć pluton tylko dwóch graczy. Dlaczego nie może składać się z trzech ?

– Ponieważ rozgrywka odbywa się 7 v7, a pluton trzech graczy to jest połowa zespołu. Mogłoby to niekorzystnie wpłynąć na balans rozgrywki.

8. Jest niewygodnie grać na ekranie dotykowym. Jaki gamepad wybrać i jak go skonfigurować ?

– Oficjalny World of Tanks Blitz nie obsługuje gamepad-ów, choć niektóre urządzenia mogą być podłączone do urządzenia mobilnego i w ten sposób można sterować w grze. W przyszłości planowane jest wdrożenie tego wsparcia w całości, jednocześnie będziemy publikować listę obsługiwanych padów i instrukcje dotyczące ich konfiguracji.

9. Kiedy zostaną wprowadzone do gry czołgi z mechanizmem bębenkowym ?

– Taki czołg w bitwie 7v7 stanowiłby znaczącą przewagę. Na chwilę obecną za wcześnie jest by mówić kiedy tego typu pojazdy zostaną wprowadzone do gry.french

10. Dlaczego nie mogę włączyć wizualizacji „traw” na urządzeniu?

– Wizualizacja traw jest dostępna jedynie na „najlepszych” urządzeniach z systemem Android i iOS z obsługą OpenGL ES 3, jako wsparcie efektów wizualnych niezbędnych kart graficznych i procesorów o dużej wydajności.

13 komentarzy

 1. Kamil pisze:

  Ludzie mam psc i chce zaplacic wsensie kupic zloto ale niewidze takiej opcji jak to zrobic?????

 2. DoroxPL pisze:

  Czy powiekszycie mapy bo są jednak za małe i dodacie arte i dodajcie też 15vs15 tak jak w normalnym wocie? Jak zagrać z kolegą ja na telefonie a on na kompie ? Proszę o szybkie odpisanie

 3. Anonim pisze:

  jak mam przenieś swoje konto z androido na pc

 4. Dawid Hankus pisze:

  Podajcie jakiś kod bonusowy plis

 5. Anonim pisze:

  Jeśli połączysz konto z google+ to tak. Wystarczy że potem zalogujesz się na tablecie na to konto

 6. HappyTankerPL pisze:

  cy doładowania np.: doładowanie – więcej zarabianych dredytow są na zwsze czy na jakiś określony czas ?

 7. Mariusz pisze:

  Czy moge grac na tablecie na swoim koncie?? Obecnie mam na telefonie a chciałbym przeniesc save na tablet. I czy istnieje mozliwosc grania raz na tele raz na.tablecie. Pozdrawiam

 8. Kateusz Konrad pisze:

  Na pc jest po 14 graczy czemu tu tak nie ma? I czemu nie ma artyreri?

 9. ErykX pisze:

  Dlaczego nie dacie 10 graczy i większe mapy pasujące do 10 graczy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.