RYKOSZET.INFO

7000 łapek na Naszym facebooku!

W sumie powinniśmy pisać o tym już wczoraj czy przedwczoraj, ale tak się złożyło, że nałożyło się na siebie masa różnych rzeczy i spraw, które ciężko było spójnie ogarnąć.
Wraz z taką liczbą polubień, co jest dla Nas, że tak powiem zaskoczeniem, postanowiliśmy otworzyć stronę internetową / bloga ( www.rykoszet.info ), gdzie będą zamieszczane dokładnie te same informacje co tutaj, przez te same osoby i w tej samej formie.
Prócz tego, znajdziecie tam informacje odnośnie okrętów, czyt. World of Warships, a także Armored Warfare i wiele innych ciekawych rzeczy.
Wraz z wypuszczeniem strony mieliśmy zamiar zrobić kilka konkursów, ale w związku ze Streamem charytatywnym organizowanym przez Huntusa, w który postanowiliśmy się zaangażować nie byliśmy w stanie nic dla Was przygotować. Sądzę, że tak czy inaczej będziecie mogli liczyć za jakiś czas na konkurs z okazji otwarcia strony.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.