Etapowa oferta specjalna: Zdobywanie uznania

We wrześniu w każdy weekend czeka na Was oferta specjalna, która pozwoli Wam zdobywać uznanie, a dodatkowo sowicie Was wynagrodzi za każdy awans! Rozpocznijcie od stopnia szeregowego i dojdźcie aż do majora, wypełniając specjalne misje, które pojawią się przy okazji każdej oferty weekendowej.
Zdobywanie uznania

Zdobywanie uznania i kolejnych stopni wymaga wypełnienia wspomnianych wcześniej misji podczas weekendowych ofert specjalnych we wrześniu.

5–8 września – Szeregowy
12–15 września – Kapral
19–22 września – Porucznik
26–29 września – Major

Nagrody

Zapewne ucieszy Was wiadomość, że oprócz zniżek i bonusów związanych z ofertą specjalną mamy dla Was dodatkowe 150 za wypełnienie dedykowanej misji. Oznacza to, że w ciągu całego miesiąca będziecie mogli zdobyć w sumie 600. Na dokładkę otrzymacie także specjalny żeton misji. Zbierzcie cztery takie żetony, a zyskacie dostęp do ekskluzywnych misji, które będą obowiązywać przez cały październik.

Wskazówka: Misje październikowe będą skupiać się na niemieckich pojazdach i zapewnią podwójne PD za określoną liczbę zwycięskich bitew rozgrywanych pojazdami co poziomów VI, VII, VIII, IX lub X. Otrzymacie PD x2 za sześć zwycięstw poziomem VI, siedem zwycięstw poziomem VII i tak dalej, aż do premii za dziesięć zwycięstw na X poziomie! Dlatego jeśli lubicie swoje Tygrysy, Pantery i VK albo planujecie lepiej poznać niemieckie linie technologiczne, zdecydowanie będziecie zadowoleni.

więcej informacji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.