Plusy pracy w Wargaming

banner (53)

Czołgiem. Może kogoś to zaciekawi. Zastanawialiście się kiedyś jakie są plusy pracy w firmie Wargaming?

Otóż, wszystkim współpracownikom firmy wydawana jest specjalna karta. Tymi kartami płacą w jadalni, dzięki czemu nie płaci się gotówką, co znacznie wszystko upraszcza. Połowę ceny za obiad płaci firma. Każdego dnia są przywożone bezpłatne ciastka różnych rodzai, pieczywo i owoce. Z reguły owoce znikają już do obiadu, ale ciastek i herbatników starcza na cały dzień. W sumie kawa i herbata też jest darmowa.

W celu utrzymania sprawności fizycznej i ducha „walki” w biurze znajduje się także siłownia z trenerami. Pracownicy mogą uczęszczać tam przed lub po dniu roboczym. Oczywiście spełnione są także wszystkie warunki typu – prysznic, szatnia.

W przerwach między pracą, pracownicy mogą odwiedzić pokój odpoczynku, posiedzieć w wygodnych fotelach, obejrzeć telewizor lub nawet pograć na Xboxie czy Kinekcie. Doskonały pokój, prawda? Można zatrzymać się w nim po pracy, albo przyjść nawet wcześniej przed.

Ponadto pracownicy World of Tanks regularnie uczestniczą w kursach i szkoleniach (np. angielski), a także przeprowadzane są regularne wycieczki po firmach i przedsiębiorstwach Białorusi.

Biuro firmy znajduje się na obrzeżach Mińska, bardzo daleko od śródmieścia, dlatego też kursują samochody służbowe. Dla właścicieli własnych samochodów, obok biura znajduje się zadaszony parking.

Wargaming stale analizuje potrzeby współpracowników i dostosowuje się do nich. Na przykład wcześniej w jadalni było rozdawane bezpłatne puree, ale na wniosek pracowników zastąpiono to kaszą, pieczywem i ciastkami. Lub też inny przykład, wcześniej firma opłacała basen na pewien czas, lecz nie wszyscy pracownicy mogli z niego skorzystać z powodu różnego czasu pracy, dlatego zrezygnowano z pomysłu.

Teraz wiemy, dlaczego World of Tanks z każdym patchem jest co raz lepsze – ponieważ w biurze stworzono dogodne warunki dla komfortowej pracy 🙂

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.