Europejska Liga WoT – podsumowanie fazy zasadniczej

Dzisiejsze spotkania Fame Int – NT (5:2) i NOMI-DEVI (5:2) zakończyły zmagania drużyn Europejskiej Ligi World of Tanks w fazie zasadniczej. Pierwsze spotkanie tylko umocniło prowadzenie drużyny FAME INT w tabeli, zaś NOMI dzięki zwycięstwu wyprzedziło DEVI i CSA, rzutem na taśmę zdobywając miejsce w play-offach. Z turniejem pożegnali się gracze CSA i DEVI. Reszta drużyn spotka się w pierwszych starciach fazy play-off już jutro!

Nagranie transmisji jest dostępne tutaj: https://www.twitch.tv/videos/612879331

Na kolejne spotkania zapraszamy już jutro o 17:00 na kanał www.twitch.tv/tvp_sport!

Składy drużyn i zasady są dostępne tutaj: http://rykoszet.info/2020/04/22/europejska-liga-world-of-tanks/

Tabela prezentuje się następująco:

9 komentarzy

 1. Anonim pisze:

  Jaki był wynik meczu FAME INT vs CSA ? nigdzie na twitchu nie ma zapisu :/ dziwne…

 2. Anonim pisze:

  Ale dzbany XD

 3. Trybsoneq pisze:

  MVPS powinno być chyba przed GO, bo wygrali bezpośredni mecz

 4. Anonim pisze:

  dzisiejsza aktualizacja?

 5. Anty-Hejter pisze:

  Chłopie ten turniej realizuja 3-4 osoby nie mające wpływu na wiele rzeczy czyli takich jak przerwy w dostawie internetu, problemy techniczne na twitchu TVP SPORT i pare drobniejszych wiec ciesz się ze coś takiego powstało i dziekuj a jak nie to wypier i nie oglądaj lub zorganizuj lepije to wtedy pogadamy. Trochę szacunku szczylu bo widze ze tylko krytykować tu potraficie i to nie odpowiednich ludzi bo oni to robia sami z siebie za jedynie Bóg Zapłać.

  • Anonim pisze:

   Krytykę każdy inteligentny człowiek przyjmie i nie uzna tego za obrazę majestatu. O ile jest też jakoś uargumentowane. Gość z pierwszego posta tego nie zrobił i taka krytyka nie jest nic warta. Acz swoje zdanie wyraził. Ty wydajesz się głosem rozsądku, ale tylko wydajesz. Szczekasz jak wierny pies… Bredzisz o szacunku, w nicku wielki anty-hejter, pozorowanie na doświadczonego „dziadka” (pogardliwe określenie szczyla), a co zrobiłeś? Pokazałeś ten twój mityczny szacunek zmieszany z wiadrem hejtu i brakiem zachowania dorosłego. Ach ta dzisiejsza yntelygencyja. Potrafi się sama zaorać.

  • Anonim pisze:

   Super, wyobraź sobie, że zdaje sobie z tego sprawę i to doskonale rozumiem. A poza tym, to krytykę skierowałem w stronę WG

 6. Anonim pisze:

  Powoli zbliża się koniec rozgrywek.
  Ciekawe co potem, bo mimo wszystko realizacja tego turnieju to amatorka…
  A podejście WG pozostawie bez komentarza

  • Anonim pisze:

   Potem zostaną do oglądania profesjonalne turnieje za 1600 golda i już nikt nie będzie narzekał jaka to słaba jest ta liga.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.