Dziś w Superteście: mapa Berlin

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

19 komentarzy

 1. Jarząbek pisze:

  W Berlinie nie było drzew , wszytkie zostały wycięte albo na barykady uliczne albo do ogrzewania domostw. Więc nie wiem sąd te drzewa sie uchowały na tej mapie ?

  • Jarząbek pisze:

   Mapa nie będzie zbalansowana. Czerwoni będą uprzywilejowani wpadą do bunkra w centralnej części i wystrzelają tych z zilonej bazy więc bitwy będą sie odbywały po dwóch stronach. Co się stało ze Sprwewą aż tak wyschła ???

 2. misza pisze:

  za mało żeby zachciało się znowu grać 😀
  ide expić w grim dawn

 3. Anonim pisze:

  Boję się że to będzie połączenie Mińska i Paryża. A tak w ogóle to mam nadzieje że kiedyś WG nauczy się robię asymetryczne mapy.

 4. missialke pisze:

  Trochę jak to miasto z części mapy z Lini Frontu. Oby była chociaż grywalna

 5. kuban999 pisze:

  Fajnie wygląda ta mapa. Zobaczymy jak się będzie grało.

 6. PAweł pisze:

  Może w końcu cos się ruszy z tymi mapa bo jest dramat. Usuneli takie fajne mapy jak: Rzeka Perłowa, Święta Dolina, Południowe Wybrzeże, Bagno, Wichura, Ukryta wioska a grać musimy na takich szajsach jak: Mińsk, Cichy Brzeg, Dębina, Lotnisko, Malinowka, Mińsk, Overlord, Paryż, Prochorowka (największe gówno), Prowincja, Przedmieścia i Westfield ilość niegrywalnych map jest strasznie duża w stosunku do grywalnych.

  • Wkurzony pisze:

   Mi od 3 dni wciaż wyskakują te same mapy, 3 mapy i koniec, na 45 bitew z czego połowa to na jednej mapie, aż zbiera na wymioty. I zaczyna nużyć ta gra każdą rozgrywkę, i wiecznie pełno kamperskich resetów , sprawdzasz po bitwie , a tam wieksza połowa graczy t\o resety, i ostatnie ameby, bo czy light czy meds , stoja jak td i chu…. robią. WG już tą grę totalnie niszczy sam, wpuszczając wciąż debili na grę.

  • Zygfryd pisze:

   Jedyna mapa jaką WG powinno było usunąć to Komaryń. Wszystkie inne były przynajmniej przyzwoite o ile nie dobre lub bardzo dobre. PS Mińsk to gówno.

 7. Ubik pisze:

  Mapka fajna ale i tak już nie gram od 2 miechów we Wot – męczę kolejny raz fallout 4 czekając na diablo 4 bo tam jest zdrowa normalna rozgrywka bez cheaterów oraz modów

  • Wkurzony pisze:

   Dokładnie, żeby pozbyli się tych cholernych folderów REDS MOD i Mods , nie było by tego dziadostwa zwanego cheatami, ani pieprzonego XVM , Grało by się lepiej , a ci co graja na wspomagaczach, zobaczyli by jak się gra kiedy ich ktoś nie używa, wtedy dopiero okazało by się ilu graczy jest PRO…

   • Anonim pisze:

    Ile masz wn8

    • Ubik pisze:

     Drogie dziecko obecnie takie statystyki jak wszelkiego rodzaju WN8/osobiste i inne takie nie mają żadnego znaczenia ponieważ przez używanie xvm/nieuczciwe mody i dodając dziwną losowość RNG , nieuczciwi gracze je sobie szybko windują. Teraz dobrego gracza można poznać tylko w samej bitwie na gołej podstawce bez XVM modów oraz full golda a takich to ze świecą szukać . Głównie dlatego ludzie coraz niechętnie wchodzą na wota . Zadowoleni są tylko ci nieuczciwi ( najwięksi obrońcy Wota)
     A teraz kto mi odpyskuje jednoznacznie przyzna się do nielegalnych używek we Wocie 🙂

 8. Maraskin pisze:

  Ta mapa była moim marzenie w Wot. Szkoda że na razie nie planuję powrotu.

 9. FlamixKL pisze:

  Fajne są te efekty na niebie… Marzyła mi się taka mała bitwa samolotów na niebie WoTa…

 10. Sla pisze:

  Na pierwszy rzut oka taki Paryż+. Zwłaszcza otwarta część mapy jest rozplanowana bardzo podobnie jak otwarta przestrzeń we wspomnianej wcześniej lokacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.