Puerto Rico – Nowa „dycha” nadpływa!

Lex

Były żołnierz, fascynat broni palnej, marynista, historyk (Barula twierdzi, że "histeryk" ;) ), rekonstruktor historyczny. W redakcji wprowadzam totalny chaos i zamieszanie (Lex, gdzie te recenzje??!!), i notorycznie wkurzam kolegów - redaktorów.

11 komentarzy

 1. DDD pisze:

  Graficznie wygląda słabo / Każdy ship z daleka wygląda jak łódka

 2. J_jW pisze:

  Jako ciekawostkę dopowiem tylko, że niedawno pojawiła się na Steamie gra o nazwie Ultimate Admiral: Dreadnoughts, którą pokazuje na swoim kanale np. znany z dawniejszej afery z wowsem i okrętem Graf Zeppelin amerykański gracz ichasegaming. W grze budujesz sam pancerniki w doku, zbierasz kasę uzbrajasz i testujesz w bitwach. Mam wrażenie, że deweloperzy wowsa zauważyli tę grę i jej „filozofię”, i od razu wzięli się za przygotowanie podobnego eventu, nie zasypiając gruszek w popiele.

 3. xm pisze:

  Fajnie że PR będzie do wygrindowania w evencie. Że nie będzie łatwo to pewne, ale uczciwie mówiąc – „normalna” dziesiątka to ok. 750 tys. expa i co najmniej parę tygodni ostrego pływania więc trudno, żeby PR dawali za zalogowanie się. A każdy event, nawet trudny, i tak jest łatwiejszy niż zdobycie 30k stali.

 4. iL pisze:

  Hi hi hi, Smiechowe to z owym okretem, Ogladajac jedna recenzje, autor powiedzial ze lepsza i tak jest Alaska, przynajmniej nie trzeba polowy ognia tracic. Z drugiej strony, W sumie mozna kupic golda w obecnej aktualizacji, ktory obecnie jest tanszy, bedzie na pozniej…

 5. J_jW pisze:

  Okręt na pewno jest bardzo fajny, Amerykańscy kontrybutorzy jak np. Mejash widzieli w nim kandydata na X tier za stal. ale…. Trzeba go będzie zbudować w aktualizacji 8.11 w nowej strukturze zwanej stocznią. W angielskim tekście eufemistycznie powiedziano, że można go zbudować tylko w czasie tej aktualizacji zaznaczając jednocześnie, że budowa jest długa, odbywa się etapami i online, wymaga czynności dodatkowych jak rozbudowa stoczni za dublony i tokeny, a w praktyce to oznacza najprawdopodobniej, że masz albo płacić, albo rąbać w grę ile tylko wlezie, bo inaczej nie zdążysz go zbudować w wyznaczonym czasie. Inaczej na koniec zobaczysz dywanowy nalot na Twój ośrodek stoczniowy i swoje dzieło zdewastowane w doku… Taki to rozkoszny program na okres Świąteczny i Nowego Roku, pewnie nie długo pojawi się tu tłumaczenie z devblog wows. Wszystkiego dobrego, Wasz nadworny prześmiewca…

 6. Kacpix9 pisze:

  D N O kto f to gra jeszcze? Chyba tylko ludki ze zlomowiska?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.