ST-II w obiektywie
Radziecki ST-II na polach bitew.
Więcej szczegółów:
Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.
via WoT Express
by Bin4r · Published · Updated
Radziecki ST-II na polach bitew.
Więcej szczegółów:
Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.
via WoT Express
Bin4r
Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!
Twitch.tv - Zurugula
Brak wierzchołka drzewka od:
Prosto z Supertestu / World of Tanks
Prosto z Supertestu: nowy prototyp mapy „Serpentine”
21:28, 16 czerwca 2026
Prosto z Supertestu / World of Tanks
Prosto z Supertestu: nowy prototyp mapy „Radar”
15:53, 15 czerwca 2026
System doboru: zmiany gotowe do wdrożeni, a kolejne wkrótce
18:05, 1 czerwca 2026
Prosto z Supertestu / World of Tanks
Prosto z Supertestu: nowy prototyp mapy „Serpentine”
21:28, 16 czerwca 2026
System doboru: zmiany gotowe do wdrożeni, a kolejne wkrótce
18:05, 1 czerwca 2026
Facebookowa Grupa Wot
Facebookowa Grupa WoWs
War Thunder na Facebooku


4,5 czy 8? Dajmy im chwilę i będziesz tyle luf miał, na bank gdzieś takie projekt ktoś zrobił i wrzucą go z ,, historycznym” tłem 😀
St1 jest fajnym czolgiem. Moim zdaniem lepszy niż is4. Jak wejdzie z 2 ludami to może sienokazac że to będzie ciekawe połączenie.
Zadaję sobie tylko pytanie, dlaczego tylko dwie lufy a nie na przykład 4, 5 albo 8?
Lepiej niech dodadzą M50 Ontos
Jest w Armored Warfare, rozrzut jest ogromny. Śmiesznie by było gdyby tutaj dali go celnego