Poziom VIII tygodnia: IS-6

IS-6 poziomem VIII tygodnia. Dostępny w zestawie za 171,22 zł.

Jeśli jesteś fanem agresywnej rozgrywki, ten radziecki czołg ciężki na pewno przypadnie Ci do gustu. Uszkodzenia na minutę i uszkodzenia podstawowe sieją postrach, a jakby tego było mało, nachylony pancerz, który chroni IS-6 z każdej strony, czyni z tego czołgu twardy orzech do zgryzienia. Dodaj tego bojownika do swojej kolekcji!

Ważne: Misje znajdujące się w zestawie mogą zostać wypełnione tylko pojazdem IS-6 po wykorzystaniu bonusu za pierwsze zwycięstwo dnia.

Poziom VIII tygodnia: IS-6
 • https://ru-wotp.wgcdn.co/static/5.6.2_896aed/wotp_static/img/core/frontend/scss/common/components/widgets/content-tank/img/uk.png IS-6
 • Miejsce w garażu
 • Załoga wyszkolona w 100%
 •  Konto premium World of Tanks: 30 dni
 • 15x Misja: 5x PD za zwycięstwo
 • Rezerwa osobista: +300% PD załogi przez 2 godziny.

Cena: 171,22 zł.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

30 komentarzy

 1. XD pisze:

  jak juz ktos chce wolny kartoflorozrzutnik to 112, lepszy pancerz i 250 peny na gold, akurt wierzcholek drzewka mozan po wypozyczniu na promo kupic za gelda

  • Majkel pisze:

   Kartofli rozrzutnik dobra😂

  • Anonim pisze:

   Ja polecę również wziąć pod uwagę WZ-111 z FL (o ile ktoś nie celuje w Emila i AEP).
   IS-6 to balans pancerz + chyba najlepszy DPM dla dział tego kalibru na tym tierze i klasie.
   WZ-111 – lepsza celność i mobilność, ale kosztem pancerza kadłuba (tragedii nie ma, odbić sporo potrafi, ale na pewno nie tyle co 112/IS-6).
   112 – chiński IS-6 – troszkę więcej pancerza, ale gorszy DPM.

   Imho wszystkie te pojazdy są dobrze zbalansowane jeśli ktoś myśli i potrafi odpowiednio żonglować amunicją. Oczekiwanie by miały one jeszcze lepsze parametry jest wg mnie bezzasadne. Nie mają ze względu na to, że spotykają one max 4 pojazdy tieru wyżej. Jeśli ktoś tego nie potrafi wykorzystać – nic mu już nie pomoże. Może przestać grać tymi pojazdami, bo może nie odpowiada to jego stylowi gry, albo po prostu w ogóle przestać grać w WoT. Mimo, że powoli do tego ta gra zmierza – nie jest jeszcze ona dla idiotów.

 2. Anonim pisze:

  cernarvonem to się dwa takie iski na raz robi

  • Anonim pisze:

   Nic dziwnego, nie jest trudnym czołgiem, ogólnie brytyjskie ciężkie są dla nowicjuszy. Wybaczają aż za dużo

   • XD pisze:

    no chyba odwrotnie, są bardzo wymagające, bo walą za mało, trzeba znac miejscówki do grania na wieze. IS6 dinga nieprzycelowane strzały wszędzie, niezaleznie jak wyjedziesz i wali po 390 wiec wystarczy wyjechac strzelić i do tyłu

    • Anonim pisze:

     Za czołg dla nowicjuszy z tego drzewka mógłbym uznać jedynie Matildę i Caernarvona, choć do nich też trzeba trochę umiejętności, a nie taktyki typu „prosto przed siebie”

     • Anonim pisze:

      Nigdzie nie napisałem yolo i przed siebie, po prostu wg mnie są łatwiejsze od innych, większe możliwości bojowe, sowietami trzeba się nakombinować w porównaniu do brytyjczyków którzy mają -10 depresję. 8-10 tier miałem na myśli, ale nie napisałem i przepraszam 😛

 3. XxX pisze:

  Ktoś ma kupon 20-30% na wszystko ?

 4. eX pisze:

  Te wszystkie czołgi referencyjne powinny zostać wywalone. Niech podciągną je do realiów obecnego wota, a nie zostawiają szroty. Jak komuś się nie podoba to niech zrobią możliwość wyboru. Jedne z dopiskiem R czyli po staremu a pozostałe bez lub np. N (New) bez referencyjnego po bufie.

 5. Przemas pisze:

  Strv S1 480 mętów widzenia, kamo i robię wszystkie takie pazie jak ten is

  • Anonim pisze:

   widzieć to Ty możesz 445m max

  • Anonim pisze:

   I wtedy losuje Himmelsdorf/Ruinberg, czy inną miejską mapkę i twój zasięg widzenia nie ma znaczenia, a IS-6, czy inny HT pokazuje tylko kawałek siebie i bezstresowo przebija twój pancerz. I wtedy naglę się okazuje że taki Charioteer jest lepszą propozycją, bo niezależnie od mapy mamy ogromny atut w pełni obrotowej wieży, depresji -10 stopni i nie tracąc przy tym nic na mobilności tak kluczowej w obecnej mecie.

 6. Max pisze:

  A ja jestem zadowolony z niego 3 marki

 7. Amimom pisze:

  Na 7 za mocny na 8 za slaby tyle w temacie

 8. Kapsiak95 pisze:

  Heh, a brak penetracji przyprawia o ból głowy xd

  • KorpoSzczur pisze:

   Do tego wolno lecące pociski i bardzo często wali takimi kalafiorami, że szkoda gadać. Do tego czołg ślepy. Przeciw niektórym IX, zwłaszcza na goldzie – pancerz nie istnieje. Żałuję, że go nabyłem (wprawdzie 30% niż normalnie)

   • iBlackLagoon pisze:

    Zwiększenie penetracji bardzo pomogło 225 (kiedyś 217) na goldzie wystarcza na większość t.IX od przodu. Płacz, że czołg ślepy? To ruski ciężki, a nie scout czy czołg na trzecią/drugą linie. Duży dpm i trzeb skupiać do końca. Wasz multi go chwalił po bufie pentracjii, większość jednorożców zaczęła kręciło na nim WN (LGBT armia jest wszędzie 🙁 )

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.