Mała aktualizacja 1 czerwca

Krótka informacja: sewery World of Tanks będą niedostępne w dniu 01.06.2019 przez około 25 minut:

 • Oba serwery od 06:30 CEST
 • WoT EU1 od 07:00 CEST
 • WoT EU2 od 07:30 CEST

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

35 komentarzy

 1. Anonim pisze:

  A ja mam wyjebongo. Arta się na mnie uprze? Życie. Od jednej słabej bitwy nie odinstaluję giereczki. Ktoś mnie wypchnie/strzeli we mnie? Oddam tyle razy by nie zrobić się niebieski. I tyle. Czasy gdy ciśnienie mi się podnosiło już dawno minęły. Może też dojrzałem do realiów giereczki. A kiedyś to nieźle rzucałem panienkami lekkich obyczajów, czy wyżywałem się na niewinnej klawiaturze (o dziwo do tej pory mi służy). Takim przełomowym momentem było przejście na model F2P – stwierdziłem, że ta gra ma tyle zaniedbań, że nie warto na nią łożyć (nie wykluczać funu z wyciągów, etc.). Nawet konto opierdzieliłem póki było coś warte. Tak mi zależało po prostu. I nie mylić tego z podejściem YOLO – nawet jak 10 razy wylosuje na dole listy nie jadę się topić/szarżą na przeciwnika. Gram by ugrać jak najwięcej. I powiem nawet, że robienie na nowo konta jest przyjemniejsze. Lubię ciągle coś grindować i zmagać się z wszelakimi problemami stockowych czołgów, załogi z upośledzeniem.

 2. Anonim pisze:

  Jeden dziewięć te-de-i, jestem królem każdej wsi.

 3. Anonim pisze:

  Binar czy będzie info o kampanii ,która startuje na początku lipca i jest na X?

 4. ChocolateCoffee pisze:

  Pewnie pliki od maratonu na Skodę T27 dodadzą 🙂

 5. krecior pisze:

  Takie pytanie nie na temat. Czy ktoś też ma taki problem, że nigdy nie może trafić schematu krajowego, zawsze jak jest powtórka to są uniwersalne? Mam 14 uniwersalnych i żadnego krajowego.

 6. Anonim pisze:

  24 lipca 2546 roku , WG nadal aktualizuje i poprawia błędy patcha 1.5 ( koloryzowane)

 7. Proximus pisze:

  hmm czyli że co, od teraz to będzie gra mobilna? 😉

 8. SłowaNaWiatr pisze:

  aktualizacja tylko dla Volkswagena?? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.