Mała aktualizacja 12 lutego

Krótka informacja: jutro na serwery zostania wgrana mała aktualizacja. Z jej powodu serwery World of Tanks będą niedostępne w dniu 12.02.2019 w godzinach od 05:00 – 05:45 CET. W tej mikro-aktualizacji:

 • Naprawiono problem zawieszającej się po kilku minutach bitwy;
 • Naprawiono problem znikającego panelu pocisków w trybie Linii frontu.

Powstaną także dwa nowe foldery: /res_mods/1.4.0.1 i /mods/1.4.0.1.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

13 komentarzy

 1. Wichajster od Bulgulatora pisze:

  Przypominam, że sterowniki w komputerze to nie tylko karta graficzna.
  To także „drajwery” chipsetu, magistrali wewnętrznych, karty dźwiękowej, USB, WiFi, nawet takich niby nie mających nic wspólnego z grą urządzeń jak Bluetooth, czytnik kart pamięci.
  I co najlepsze, dostępne na stronach producentów stery wcale nie bywają najnowsze i najlepsze jakie są dostępne.

  Polecam zainteresować się darmowym programem IObit Driver Booster: https://www.iobit.com/en/driver-booster.php
  Po zainstalowaniu sam skanuje kompa, wyszukuje i instaluje najnowsze dostępne sterowniki WSZYSTKICH urządzeń w kompie.
  Gdy go zainstalujecie, to się zdziwicie, jak dużo macie nieaktualnych sterowników, zamulających kompa.

  P.S. Jeśli zdecydujecie się instalować program z linki, to instalujcie powoli i UWAŻNIE wybierając zamiast standardowej instalację dla zaawansowanych. Wtedy będzie mieli możliwość ODZNACZENIA pewnych opcji, które domyślnie instalują kilka niepotrzebnych programów tego producenta. Po prostu nie lećcie na szybko klikając przyciski „NEXT”, tylko czytajcie komunikaty instalatora.

  • Wichajster od Bulgulatora pisze:

   A zanim w ogóle zaczniecie instalację tego programu i aktualizację steró, to zróbcie sobie najpierw „Punkt przywracania systemu”, żeby w razie „W” przywrócić stan kompa.
   Jak to się robi, to już Wam diadia Gugiel pomoże. 🙂

  • Michał pisze:

   Słusznie powiadasz.Bardzo dobry program.Niestety w pewnym momencie WOT zaczął się uruchamiać jakoś tak dziwnie ,co nie oznacza,że miałem problemy z grą,przeglądarka zaczęła się dziwnie przewijać.Powodem był najnowszy sterownik od AMD karty graficznej,po przywróceniu starego wszystko wróciło do normy.Instalowałem bezpośrednio ze strony AMD.Tak że wszystko co najnowsze nie oznacza ,że najlepsze.
   Pozdrawiam.

 2. Anonim pisze:

  jakoś mam wrażenie że v1.4 była lepiej zoptymalizowana na testowym niż na zwykłym kliecie…

 3. Anonim pisze:

  Jak zwykle WG musi coś zmalować no nie żeby się czepiać, ale oni chyba przychodzą rano do roboty i siadają i myślą „co by tutaj dzisiaj spie…lić …”. Jedno naprawiają psując przy okazji 10 innych rzeczy. Aż się chce wysłać sms o treści POMAGAM dla tej firmy. Ludzie specjalnej troski

  • Michał pisze:

   Pewnie trochę racji masz,ale w moim przypadku nie miałem problemów z grą.No może za wyjątkiem wersji 9.14 gdzie zepsuli dźwięk.Fakt nie stosuję i nie stosowałem żadnych modów,i pewnie stąd żadnych problemów.Nie potępiam osób stosujących te dozwolone mody ,ale chyba stąd ich problemy.

 4. CHARLIE pisze:

  Aktualizacja weszła dzisiaj, mi i dodała wspomniane dwa foldery i nie mogę zainstalować modów np od Aslaina czy od WGmods

 5. mic_613 pisze:

  Beka, bo ja przed chwilą dostałem właśnie aktualizacje 1.4.0.1 i mogę normalnie grać tylko nie mam modów. Chyba coś jest nie tak

 6. krecior pisze:

  A gdzie jest „naprawiono pewne problemy techniczne”?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.