Giveaway: Czołg premium VIII poziomu i 30 dni konta premium

Giveaway na czołg premium VIII poziomu i 30 dni konta premium. Powodzenia! 😉

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

12 komentarzy

 1. Bartek pisze:

  Banny to zwykly cwaniaczek doji was z kasy bo z tego żyję zresztą znam go osobiście I powiem wam że naprawdę nie musi pracować bo po pierwsze nie lubi …..a po drugie nie musi dziki wam losiom hehehhe wystarcza mu oficjalne donajty choć tych nie oficjalnych jest duuuuzo wice porostu wchodzą mu przelewy a ton wystarczy i to spore wierzcie mi…załóżmy że internet przestaje istnieć i Banny skacze z pierwszego lepszego mostubdonrzekinna główkę albonw gnojowke jak ktonwoli bo nie miał by na chleb naprawdę a tak nawiasem mówiąc jak pijemy z Bankiem piwko to zawsze mówi o was frajerzy hehhehehe

 2. Anonim pisze:

  Gosciu jest słaby. Nie lubię go oglądać. Działa wymiotnie…

 3. Anonim pisze:

  Można to tylko skomentować wejdź w 500 linków włącznie z subami ,polubieniami a za 3 miesiące będzie losowanie w którym i tak nie wygrasz ktoś tu się niezłe ustawił,szczególnie ze nie on funduje ta nagrodę.

 4. Konkurs pisze:

  Uwielbiam czytać komentarze pod konkursami

 5. CesarzCebulandii pisze:

  Tja znowu pół roku będzie rozdawał jeden czołg

 6. Anonim pisze:

  do czego to doszło, że grający na botach stają się jutuberami i mówią, że boty są złe

 7. GustawPol pisze:

  Cóż za rozbudowany news

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.