Wydarzenie: Wilkołaki kontra Wampiry

Obecnie trwające halloweenowe wydarzenie nie cieszy się dużym powodzeniem wśród graczy. Ponieważ jest to osobny tryb gry, WG postanowiło zorganizować coś dla trybu bitew losowych. Zazwyczaj dowiadujemy się o takich krokach po fakcie, ale tym razem Ph3lan od razu na forum gry przybliżył pierwsze szczegóły.

Czym jest wspomniane wydarzenie?

Wydarzenie zostało zorganizowane przez społeczność EU z okazji Halloween. Chodzi o to, aby dać Wam kilka fajnych zadań do wypełnienia, strumyków do obejrzenia oraz kilka nagród do wygrania.

Jak to działa?

Event składa się z dwóch rund (z możliwą trzecią rundą w formie dogrywki);

 • Runda 1: wydarzenie potrwa niecałe 4 dni, rozpocznie się 23 i skończy 26. października. Aby wziąć udział w wydarzeniu, wybierzecie kod bonusowy frakcji, której dopingujecie: Wilkołaki lub Wampiry i wykonacie misje. Frakcja z największą liczbą wypełnionych zadań wygra rundę;
 • Runda 2: zaproszono do biura dwóch popularnych streamerów, którzy będą grali przez dwie godziny na oficjalnym strumyku i zdecydują o wygranej drugiej rundy. Frakcja z największą liczbą bazowych PD wygra;
 • Runda 3: remis przyczyni się do zmian reguł wydarzenia.
Co można zdobyć?

Do wygrania będą nagrody takie jak: rezerwy osobiste, miejsca w garażu i jeśli Twoja frakcja wygra, także już istniejący zestaw stylizacyjny dla określonej nacji: Francja albo Niemcy.

Kiedy się rozpoczyna?

Artykuł na portalu ogłaszający i rozpoczynający wydarzenie (zostaną w nim zawarte dwa kody bonusowe) zostanie opublikowany po południu 23 października.

Jak mogę sprawdzić, kto wygrywa?

Artykuł na portalu będzie aktualizowany raz dziennie.

Wydarzenie to jest organizowane przez zespół EU jako dodatkowe, oprócz specjalnego trybu z okazji Halloween i nie będzie mogło konkurować z Mrocznym Frontem pod względem nagród, integracji w grze i złożoności.

Źródło: Forum WoT

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

11 komentarzy

 1. midi pisze:

  nie cieszy się popularnością ?? ~700 osób w kolejce to mało? a czas oczekiwania w godzinach 20-21:00 to od 45 sek a nawet do 1 min

 2. dcvsrvbts pisze:

  miala byc odpowiedz na idiote „wionc” nizej sry nie wyszlo…

 3. robertunio pisze:

  To robią coś podobnego jak było w WOWS: w tamtym roku Starcie Żywiołów: Ogień kontra Woda, a w tym roku było GoNavy: Rekiny konta Orły, ale nagrody były wypasieńsze znacznie bardziej. 🙂

 4. hamci pisze:

  aby wziasc udzial w tym czyms trzeba wpisac kod na stronie wota i aktywowac czy jak?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.