Przegląd aktualizacji 1.2

Prosto z polskiego kanału World of Tanks na YouTube. Przyjemnego oglądania! 😉

Witajcie czołgiści! Aktualizacja 1.2 już jest! Przyniesie ona zmiany w parametrach czołgów premium z preferencyjnym doborem drużyn i nową mapę w azjatyckim klimacie – Granicę Imperium. W wersji HD powrócą także Autostrada i Przedmieście. Wprowadziliśmy zmiany w balansie i odświeżyliśmy mapy Redshire, Paryż, Ruinberg, Overlord oraz Piaszczysta Rzeka. Jesteśmy też gotowi do rozpoczęcia trzeciej części misji osobistych. Zapraszamy do obejrzenia filmu, by dowiedzieć się więcej! Miłego oglądania!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

7 komentarzy

 1. Prosimy o więcej map w WoT pisze:

  Najbardziej cieszę się z nowych map i powrocie tych starych, im więcej map tym lepiej.

  • Zxc pisze:

   Dokladnie. Przedmiescia to jedna z moich ulubionych map. Mogli by jeszcze ta doline w stylu azjatyckim przywrocic. Niestety nie pamietam nazwy mapy 🙁

   • Lajt pisze:

    Smocza grań lub perłowa dolina 🙂 mocno niezbalansowane mapy ale jak kiedyś wychodziły to robiły wrażenie i mimo tego, że właśnie kiepsko zbalansowane to fajnie się grało 🙂 wtedy człowiek nie zwracał uwagi na dmg i jakieś śmieszne „wuenki”

    • Infamous pisze:

     Pearl River – Rzeka Perłowa 😉 To była moja ulubiona mapa, zwłaszcza jeszcze przed zmianami gdzie na przepychacz można było wjechać tylko z 1 strony od północy i 1 od południa. Owszem arta jak się dobrze ustawiła to miała bicie w większość miejsc, ale tam można było i HT i MT i TD znaleźć dla siebie miejsce. Problemem było to, że większość jeździła na przepychacz, a jakieś 60% mapy było w ogóle nie używane przez graczy. Gra stała się schematyczna, a to się developerom nie podobało dlatego usunęli tą mapę. Po zmianach według mnie mimo że była bardziej grywalna dla różnych klas to straciła na uroku. Dla mnie mapa na której gracze dosłownie tłuką się między sobą i wygrywa ten który jest lepszy czyli wykorzysta położenie na mapie + atuty pojazdu który prowadzi są w zupełności wystarczające. Niestety włodarze WG są innego zdania i dlatego zabrali mi i wielu innym ulubioną mapę. I ta pamiętna bitwa TOP15 na X T57… W pewnym momencie 2vs.8, a później 1vs.4 i wygrana + 7 fragów i 8k dmg. Z czego tylko 4 pestki goldowe były użyte przez całą bitwę na Focha155. Świetne czasy. 😉
     PS Po kliknięciu w mój nick pokaże się zdjęcie z wersją mapy o której mówię. 😉

    • Zxc pisze:

     Neeee. Chodzilo mi o swieta doline. Az tak dlugo w wota nie gtam, zeby pamietac tamte mapy:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.