Dzień Czołgisty

Prosto z polskiego kanału World of Tanks na YouTube 😉

Czołgiści! Mamy dla Was krótkie filmowe podsumowanie Dnia Czołgisty w Mińsku. Zobaczcie, jak wyglądało jedno z największych czołgowych wydarzeń, które zebrało ponad 200.000 fanów World of Tanks!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

9 komentarzy

 1. CzornyBambo pisze:

  Widac kasy im nie brakuje. Wystarczyło dać kilka razy op premki typu e25, lefhr i można szaleć

  • Kuba pisze:

   CzornyBambo jakim trzeba być smutnym i zakompleksionym człowieczkiem, żeby nie widzieć w tym nic pozytywnego. Ponarzekaj sobie tutaj a ludzie będą się bawić dalej bo najzwyczajniej w świecie tego chcą i nie przeliczają tego tak jak Ty! A jak Cię nie stać to pograj w pasjansa albo kapsle. Pozdr

   • CzornyBambo pisze:

    Widać jak jesteś małostkowy i zaślepiony. Na siłę dopisujesz swoje teorie niemające nic wspólnego z tym co napisałem, byle by tylko bronić swojej ukochanej wugie. No ale czego spodziewać się po ludziach tego typu, którzy gdy ktoś im pluje w twarz to twierdzą że deszcz pada. Po drugie sztandarowy argument fanbojów „nie stać cię do graj w pasjansa” – już jest naprawdę nudne, wymyślcie coś lepszego. Bo widać że nie rozumiesz, że nie jest sztuką jest wyrzucić pieniądze w błoto, ale wydać je mądrze i z pożytkiem.

 2. Anonim pisze:

  Ala jaka ty sexi wyglądasz na tym pikniku 😀

  • Zxc pisze:

   Jeden woli ogorki, inny corke ogrodnika 🙂 ma cos w sobie ta dziewczyna, ze w ogole mnie nie rusza. Wrecz przeciwnie. Z gwiazdeczek wg to tylko Dasha i Alena.

 3. sebix pisze:

  0:56 „i pelno atrakcji” rzekł multi spogladajac na Ale 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.