World of Warships Blitz – nowy krążownik wpływa na wody

Jak podaje ships-not-tanks.ru w wersji „komórkowej” dodano krążownik brytyjski VI tieru o wszystko mówiącej nazwie Sirius. Jednostka ta należała do serii lekkich krążowników przeciwlotniczych typu Dido. Nie wiadomo kiedy znajdzie się w wersji PCtowej, ale jesteśmy przekonani, że już po zmianach w rozgrywce lotniskowcami.

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

1 Response

  1. J_jW pisze:

    Ano raczej po zmianach dotyczących lotniskowców, bo to w końcu jednostka przeciwlotnicza. Oprócz wersji z działami kalibru 133 mm, czyli takimi jak baterie armat uniwersalnych na pancernikach typu King George V, ostatnia wersja okrętów tego typu miała działa kalibru 113 mm, czyli takie, jak na zbliżających się niszczycielach brytyjskich wysokich tierów. Swoją drogą ciekawe jakiego rodzaju balans artylerii plot będzie potrzebny po zmianach dotyczących lotniskowców? Będzie dotyczył też perków?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.