Supertest: Miasto Duchów

Trwają wewnętrzne testy rozgrywki na mapie Miasto Duchów, aby sprawdzić czy dobrze nada się na bitwy randomowe. Tym razem zdecydowaliśmy się na wersję oferującą więcej przestrzeni: 1000m na 1000m, zamiast 800×800. Uznaliśmy, że w ten sposób zapewnimy więcej miejsca mobilnym pojazdom, umożliwiając im lepsze manewrowanie na polu bitwy. Przerobiliśmy również centralną część mapy – spadła ilość przejazdów między budynkami i szybkie flankowanie będzie mniej prawdopodobne. Powinno to mniejszyć ilość błyskawicznych bitew gdzie przewaga jednej strony bardzo szybko prowadzi do miażdzącego zwycięstwa.
 
Dodatkowo postaraliśmy się, by mapa była bardziej komfortowa dla każdego typu pojazdów, choćby przez zmianę pozycji domów na obrzeżach miasteczka. Miasto Duchów obecnie oferuje więcej przestrzałów dla TDków, które mogą wesprzeć swoich sojuszników i usadzić w miejscu wrogie czołgi ciężkie.
 
Dodatkowe miejsce na obrzeżach mapy pozwoli lekko opancerzonym snajperom na wypełnienie swojego zadania, zapewniając kontrolę nad różnymi fragmentami mapy.
 
Planujemy już kolejne kroki w adaptacji Miasta dla bitew randomowych, w zależności od wyników supertestu.
Nie regulujcie odbiorników i powodzenia w bitwach!

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Ź: forum.worldoftanks.eu

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

5 komentarzy

  1. Anonim pisze:

    Przy obecnej mobilności pojazdów , wszystkie mapy powinny mieć rozmiar 1000×1000, Już Prowincja pokazała, że nawet 850×850 może być za małe.

  2. Anonim pisze:

    Świetnie, teraz tylko powiększyć ciasny Eńsk z 600×600 na 1000×1000

  3. Monomach81 pisze:

    Ja poproszę jeszcze moją ulubioną Świętą Dolinę i Przedmieście 🙂

  4. Młody pisze:

    A gdzie perłowa rzeka? Albo ukryta wioska?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.