WG testuje nowe oferty za kredyty i obligacje

Na serwerze testowym pojawiły się nowe oferty, które pozwolą Wam zaoszczędzić zarówno trochę kredytów, jak i… obligacji! W zakładce SKLEP, która na serwerze testowym zyskała również zupełnie nowy wygląd, Wargaming dodał kilka ciekawych zestawów, które do tej pory były niedostępne w grze.

Pierwszą kategorią jest pod-zakładka OBSŁUGA, w której znajdziecie wszelkiej maści wyposażenie, takie jak osłoniętą optykę, ochronę przeciwodłamkową czy mechanizm dosyłający. O ile do tej pory sprzęty te można było kupować jedynie osobno, o tyle w sklepie na serwerze testowym można zauważyć specjalne zestawy. Obecnie do zakupienia są 4 pakiety:

 • „Tornado”: duża skrzynka z narzędziami, stabilizator pionowy Mk 2 oraz mechanizm dosyłający do dział dużego kalibru w cenie 1,350,000 kredytów ;
 • „Specialist”: osłonięta optyka, stabilizator pionowy Mk2 oraz mechanizm dosyłający do dział dużego kalibru w cenie 1,350,000 kredytów;
 • „Jack of All Trades”: mechanizm dosyłający do dział średniego kalibru, stabilizator pionowy Mk 1 oraz osłonięta optyka w cenie 1,050,000 kredytów;
 • „Vanguard”: ulepszona wentylacja II klasy, osłonięta optyka oraz stabilizator pionowy Mk 1 w cenie 1,000,000 kredytów.

Jak widać każdy z tych zestawów pozwoli zaoszczędzić Wam około kilkuset tysięcy kredytów. Zestawy te cyklicznie ulegają zmianie.

Drugim rodzajem ofert jest możliwość kupienia wyposażenia za obligacje. Prócz standardowych, detalicznych ofert, gracz może również nabyć specjalne zestawy w atrakcyjnych cenach. Obecnie możecie nabyć:

 • „Specialist Kit”: system wentylacyjny oraz system wyposażenia stabilizującego w cenie 9000 obligacji;
 • „Lock and Load”: innowacyjny system ładowania + 100 dyrektyw uporządkowany magazyn amunicji w cenie 5500 obligacji;
 • „Gunslinger Kit”: wzmocniony ulepszony system naprowadzania + 100 dyrektyw tuning celowania w cenie 5400 obligacji;
 • „Hit the Mark”: system wyposażenia stabilizującego + 100 dyrektyw smarowanie stabilizatora w cenie 5400 obligacji.

W tym wypadku przeceny są dużo bardziej odczuwalne, gdyż same obligacje są obecnie bardzo trudne do zdobycia. Stąd oszczędność kilkuset lub tysiąca sztuk nowej waluty np. w przypadku zestawu z wentylacją i stabilizatorem może być czymś kuszącym.

Podobnie sprawa ma się z materiałami eksploatacyjnymi i rezerwami osobistymi.

Nie wiadomo, czy wraz z nową łatką wspomniane zestawy trafią do gry. Jeżeli tak się stanie, na pewno będą to łakome kąski dla osób, które lubią polować na okazje.

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

16 komentarzy

 1. wot of gold pisze:

  Mam na dzieję że nie tylko ten sklep będzie testowany może kv 5 też fajnie by było gdyby można było szkolić załogę za srebro aktualnie 200 golda za 100% załoganta dali by by możliwość za srebro może tak 50.000 srebra lub 100.000 srebra i oczywiście przenoszenie modułów mogło by być za srebro aktualnie płaci się 10 golda w srebrze mogło by być 15.000 lub 25.000

 2. Anonim pisze:

  Fajnie ale czemu nie ma zestawow z wentylacja,dosykaczem i stabilizatorem? Zakladam ze dlatego ze wenta jest tansza ake jednak taki pakiet by sie przydal.

 3. mkw73 pisze:

  Właśnie szykuję się do zakupów za obligacje. Czy radzicie czekać do nowej łatki?

 4. Entico pisze:

  I super 😀 Z 1 sezonu rankingowek zdobylem 5k obligacji a niedlugo bedzie kolejny sezon i zgarne kolejne 5-7 obligacji, będzie na specjalist xD
  Pozdrawiam.

 5. Niezadowolony Postawą Prostaków pisze:

  Jak bym miał 9 k obligacji

 6. Kamoljor pisze:

  Jak nie będzie przecen na te zestawy podczas różnych wydarzeń jak na wyposażenie i materiały eksploatacyjne to nie będzie to opłacalne (no chyba że ktoś musi mieć to szybko). Odnośnie zestawów z ulepszonym wyposażeniem i dyrektywami (te za obligacje) to są godne uwagi (turnieje, klanówki itd.)

 7. naucz.się.polskiego pisze:

  Idealnie. Kilka dni temu kupiłem wentylację za obligacje do wz 5a 🙂

 8. DGN pisze:

  Zasadnicze ważne pytanie jest takie:
  Czy poszczególne elementy wyposażenia składające się na zestaw można zakładać oddzielnie na różne czołgi, czy zestaw w całości można zamontować tylko na wybranym czołgu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.