RNG No Comments #99

W necie jest już nowy odcinek audycji „Wielki Białoruski Randomizer”! Ciekawe i zabawne momenty w WoT, pozytywne wibracje i morze świetnego nastroju! Oglądajcie! 🙂

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

4 komentarze

 1. Zagnansk1986 pisze:

  Przestały mnie bawić różne wpadki z RNG, kiedy przegrałem 20 razy z rzędu !!!.
  Albo 32%WR z 200 bitew.
  Już nie wierzę, że to random.

 2. Zygmunt Frojd pisze:

  Białoruski? Komuś się coś pomyliło. Polscy gracze, intelektualny kwiat narodu, uważają, że Mińsk jest stolicą Rosji, a więc to jest ROSYJSKA gra, RUSKA, a nie BIAŁOruska. Trzeba być konsekwentnym.

  • The_Apeir0n pisze:

   to ze sie mowi ze sa rosyjscy testerzy jest spowodowane tym ze faktycznie wiekszosc jest z rosji

   poza tym bialorus to maly piesek putina

   • Zygmunt Frojd pisze:

    Nie do końca. Łukaszenka to ćwok, ale jakąś tam niezależność posiada. Kisły, prezes WG, twierdzi, że jest Białorusinem. Prawie wszyscy główni projektanci i programiści z Mińska to Białorusini. Rosjaninem był jakiś historyk z Moskwy, poza tym Rosjan w kierownictwie mało. A testerzy? Wiadomo, że głównie z Rosji, to główny rynek w odniesieniu do WoT-a. Ale to wciąż nie jest ruska gra, jak już, to bardziej sowiecka, biorąc pod uwagę mentalność i kulturę twórców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.