Symulator SerB’a

Jak wiadomo, każdy z nas ma jakiś plan na przyszłość, jeden chce zostać prezydentem, a inny jeździć trolejbusem po świecie. Niejaki bt13 będący użytkownikiem reddita’a, stworzył grę dzięki której będziemy mogli zrozumieć pracowników działu balansu naszej ulubionej firmy. Sama gra działa na silniku Unity i jest w pełni darmowa.

Twoim zadaniem będzie kupno bazy na księżycu. Aby tego dokonać należy klikać jak najszybciej na obrazek po lewej stronie. Gra niczym by się nie wyróżniała, gdyby nie to, że możemy przyspieszyć zarabianie odpowiednimi „fejkowymi”, acz mocno drażliwymi decyzjami dotyczącymi World of Tanks. I tak, na początku możemy wprowadzić czołg premium, albo zbufować jakiś rosyjski pojazd. Decyzje mają niestety konsekwencje w postaci „bólu cebularzy” co uwidocznione jest paskiem na górze. Im gorsza dla społeczności decyzja, tym dłuższy pasek zdenerwowania graczy.

Pasek możemy zmniejszyć „wysłuchując społeczności”, którą znajdziemy pod ikonką kropel. I tak aby ugasić niezadowolenie możemy zrobić jakąś sezonowo-zniżkową wyprzedaż lub na przykład zrebalansować artylerię :). Cała gra jest typowym klikerem, acz z dużą ilością sarkazmu oraz prześmiewczego humoru.

Znajdziecie ją pod tym LINKIEM.

Ź: reddit & WoT Express

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

1 Response

  1. Anonim pisze:

    Remove Artillery jest spoko :D, ogólnie tylko czekam na komenty dotyczące PL drzewka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.