Wieści z SuperTestu – kamuflaże, osiągnięcia i poprawki

Kolejna porcja kontrolowanych przecieków z World of Warships Development Blog.


Dodano specjalne emblematy dla wydarzenia GO NAVY! i dla każdego zespołu. Specjalne osiągnięcie zostało dodane do wydarzenia GO NAVY!

Specjalne osiągnięcia zostały dodane do operacji:

Kot wśród gołębi

  • Zniszcz wszystkie 5 okrętów wsparcia w bazie. Można osiągnąć w operacji „Killer Whale” oraz w zaktualizowanej operacji „Narai”.

Tajne osiągnięcie

  • Spróbuj sam znaleźć tajne osiągnięcie!

Zmieniony warunek osiągnięcia

  • Wielki wkład: Powoduje więcej niż 35% zamiast 50% obrażeń zadanych przez twój zespół i pomyślnie ukończyłeś operację.

Nowe kamuflaże

Dla amerykańskich krążowników Dallas, Helena, Cleveland, Seattle i Worcester.

Dla amerykańskiego krążownika Worcester (kamuflaż dla każdej drużyny – Sharks oraz Eagles).

Dla amerykańskich krążowników Des Moines i Salem.

Teraz, dzięki specjalnej opcji ukrywania lub wyświetlania kamuflażu, gracze mogą ukryć specjalne amerykańskie camo. Użytkownicy będą mogli znaleźć menu z tą opcją nad karuzelą dla okrętów.

Premie dla każdego kamuflażu są standardowe i zależą od poziomu okrętu.


Nowa kategoria Arsenału

Specjalne na wydarzenie GO NAVY! nowa kategoria została dodana do Arsenału, a wraz z nią dwa nowe typy zasobów dla każdego z zespołów.
Nowe zasoby będą obecne w grze tylko w czasie wydarzenia GO NAVY! . Gracze mogą zdobyć je w zamian za lojalność wobec swojego zespołu lub ze specjalnych kontenerów.

Nowe kontenery

Dodano nowe typy kontenerów dla każdego zespołu GO NAVY!, te z wydarzenia i typowe, które gracze będą mogli kupić w sklepie premium.

Dostępne są również nowe kontenery dzienne, które gracze mogą wybrać, jeśli trafią na przycisk „Więcej zasobów”. Główny nacisk w tego typu kontenerach będzie stawiany na węgiel. Istnieje również szansa na otrzymanie Free XP i sygnałów.


Port nowojorski.

Specjalnie dla graczy, którzy uczestniczą w wydarzeniu GO NAVY!, odświeżyliśmy port w Nowym Jorku. Został on także udekorowany kolorami drużyn (rekinów lub orłów o odpowiednich schematach kolorystycznych).

Należy pamiętać, że informacje zawarte w blogu na temat rozwoju są wstępne.

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.