Program dostrajający konfigurację – aktualizacja

Specjalny program służący do poprawiania wydajności przy minimalnych ustawieniach został zaktualizowany do najnowszej wersji gry 1.0.2. Jest to program dostrajający konfigurację (Config Tuner), który pozwala Wam jeszcze bardziej zmniejszyć jakość obrazu i poprawić wydajność w przypadku, gdy wydajność jest krytyczna i nie pozwala Wam uruchomić klienta z akceptowalną liczbą klatek na sekundę przy minimalnych ustawieniach.

Do pobrania pod tym linkiem.


Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

7 komentarzy

 1. Erlowski napisał(a):

  WG odpisze? :v kiedy można by było naprawić czaty? gdy ktoś do mnie pisze to się ładuje czat i wiadomości znikają

 2. bres napisał(a):

  Ja nie rozumiem co to komu przeszkadza ze ktos gra na czym chce i moze,to pewnie ci sami idioci ktorzy maja pretensje ze sie do nich strzela i przebija z prem ammo ,bo on nie uzywa to nikt nie moze .Chyba po to jest zroznicowanie grafiki i innych rzeczy w grze zeby kazdy sobie wybral .

 3. marecki_pirat napisał(a):

  @beep nie wiem czy wiesz, ale pro-gracze celowo zmniejszają jakość grafiki. Wszystko po to, żeby wyciągnąć jak najwięcej fps i pozbyć się rozpraszających dupereli. Oko mają cieszyć efekty specjalne w filmach – gra ma dawać fun…

  • _werpat_ napisał(a):

   @marecki_pirat dokładnie … ja mam podobnie , mogę grać na ultra gram na minimalnych i nie ze względu na fpsy lecz własnie na to, że wodotryski mnie rozpraszają.

 4. Karton ultra grafa - aby byla zabawa napisał(a):

  gra nie musi ładnie wyglądać by cieszyła, ja sam mam lapka (za zarobione ciężko pieniążki), który bez problemu szarpie wota na „ultra”, ale mnie to nie bawi, gram na standardowej grafice, na średnich ustawieniach.
  Mam też znajomych, którzy jak w coś grają to tylko na „ultra”, inaczej nie podchodzą do gry.
  Tak więc, ilu ludzi tyle opinii, rozumiem też tych, którzy są zmuszeni/lubią grać na absolotnym „braku” grafiki 🙂

 5. Młody napisał(a):

  Ja mam taki karton jak mówisz. Nie stać mnie na nowego lapka mimo wszystko gram w grę i jest zabawa. Ale co ty możesz wiedzieć bananowcu. Rodzice ci kupią co zechcesz.

 6. Beep napisał(a):

  Nie rozumiem po co w takim wypadku instalować na takim sprzęcie grę, skoro nie uruchamia się nawet na najniższych ustawieniach XD
  Są komputery do gier, są biurowe i netbook’i. Ale na kartonie żeby chcieć grać i oczekiwać, że gra będzie działać? Już nie wspomnę o braku najmniejszej przyjemności z gry przy takim upośledzonym jej wyglądzie i w dodatku nie płynnej rozgrywce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.