Tryb Battle Royale w World of Tanks – Piaskownica

Nie tak dawno, bo wczoraj wspominaliśmy o wywiadzie CEO Wargamingu, w którym padło pytanie o jeden z możliwych nowych trybów – Battle Royale. Wygląda na to, że przyszło nam doczekać się jego testów znacznie szybciej niż wszyscy podejrzewali. Okazuje się, że aktualizacja klienta Sandboxowego przyniosła nam nic innego jak wczesne testy nowego trybu gry. Czy zagości on kiedykolwiek na oficjalnym serwerze? Tego niestety nie wiemy. Za to wiemy, że Wargaming prosi wszystkich graczy testujących ten tryb o ich opinie na bazie których ma być on ulepszany w przyszłości.

Warto wspomnieć, że sam tryb jest w bardzo wczesnej fazie i mogą wystąpić w nim przeróżne błędy, dlatego warto być czujnym i pomóc go rozwijać.

Znane problemy na ten moment to:

 •  Ten tryb gry nie jest zoptymalizowany tak dobrze jak normalny. Niemniej jednak nie będzie on dostępny na systemach 32-bitowych i MacOS.
 •  Klient Sandboxowy będzie chodził gorzej – ponadto ustawienia dla gracza zostaną przygotowane na podstawie jego konfiguracji sprzętowej.
 •  Jeśli komputer gracza nie spełni wymagań, gra się po prostu nie uruchomi.

Warto także wspomnieć o kilku rzeczach, które mogą się wam przydać przy zapoznawaniu się z tym trybem:

 • Po mapach porozrzucane są różnego rodzaju przedmioty. Mogą to być ulepszenia ekwipunku (jak wentylacja czy stabilizator) jak i na przykład automatyczne gaśnice czy umiejętności załogi. W paczkach zawarta jest też amunicja, różnego rodzaju regulatory, a nawet nowe pojazdy (dzięki którym zregenerujemy swoje HP).
 • Mapa, jak to w trybie Battle Royale z czasem ulega zmniejszeniu i gracze kierują się do wyznaczonego okręgu. W wypadku World of Tanks czarne kwadraty to pola wyłączone z rozgrywki, a żółte to te, z których należy jak najszybciej się wycofać.

13 komentarzy

 1. JOHNOCONOR pisze:

  Ja żem już grał i wygrał ze 30 razy. Banalne ale fajne. Raczej słabych przeciwników (jak dla mnie) mi losuję. Mam szczęście z losowaniem itemów także jak dal mnie zarąbisty tryb.

 2. JOHNOCONOR pisze:

  Pewnie chłopie pojadę każdego hehe 😉

 3. Anonim pisze:

  ten tryb będzie prze kozacki

 4. Ktoś pisze:

  Moge grać tylko na minimalnych 🙁 (NVIDIA Geforce gt 630)

 5. Santek pisze:

  to byloby nawet spoko sprawa. druzynowo na dodatek. fajnie by bylo jakby do czegos takiego dodac jeszcze fabule o jakims znanym incydencie pancernym czy cos

 6. KacapovYurij pisze:

  Adno bolszaje gawno

 7. Maryś pisze:

  Brzmi fajnie na klanowe sesyjki przy piwku 🙂

 8. Ares pisze:

  Aha, czyli marnowanie czasu. Myślałem że sandbox będzie testował coś sensownego, jak rebalans amunicji premium lub załogę 2.0 a nie jakiś tryb…

 9. Anonim pisze:

  Co to będzie aż sam spróbuje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.