Program dostrajający konfigurację – aktualizacja

Specjalny program służący do poprawiania wydajności przy minimalnych ustawieniach został właśnie zaktualizowany do najnowszej wersji gry 1.0.0.1. Jest to program dostrajający konfigurację (Config Tuner), który pozwala Wam jeszcze bardziej zmniejszyć jakość obrazu i poprawić wydajność w przypadku, gdy wydajność jest krytyczna i nie pozwala Wam uruchomić klienta z akceptowalną liczbą klatek na sekundę przy minimalnych ustawieniach.

Dodano także możliwość kompresji tekstur. Pobierzecie go pod tym linkiem.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

6 komentarzy

 1. Soprano pisze:

  …po tej aktualizacji gra mi się tnie i wzrósł ping a przedtem było dobrze zamiast poprawiać znów spi……i a tak wogóle po co była ta aktualizacja? Było dobrze….

 2. Janusz Walczący pisze:

  Wot się kończy, WG złodzieje… bo nie mogie uruchomić gry na moim Casio fx-991ES… a gdzie polskie drzewko, z lajtem o pancerzu Mausa, wierzy IS-7, prędkości PzIc i z działem 203mm o relołdzie 1,5sekundy? No gdzie, się pytam… jak nie będzie tego wszystkiego to przestaje inwestować w WOt moją kasę, a zainwestowałem dużo bo 3 lata temu kupiłem dzień premium…

 3. gg pisze:

  Miło, że plik ma/jest trojanem :- ))))))

 4. mudzin pisze:

  przed chwilom dodaliscie i juz komentarz lol:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.