Tapeta z klimatem – Object 257

Radziecki HT w wersji na pulpit 🙂

Autor: MarM

DOWNLOAD

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

5 komentarzy

 1. Anonim pisze:

  Po zmianach sidescrap na nim odpada, ale nadal robotę robi w nim front kadłuba. I taki ten czołg powinien być od samego początku. Ani OP, ani UP. Oczywiście pomidorowi znafcy uznawali go za dobrze zbalansowanego, nawet mimo tego, że był znacznie pancerniejszy od topowego czołgu z linii. I tu się cieszę, że WG posłuchało tych co rzeczywiście widzieli jego problemy, a nie jak to czasem bywało… Przecieru. Efekt słuchania tych drugich mamy w postaci Defektora. No i WG by nie nerfić zrobiło coś na co część graczy narzeka – „poprawiło” MM gdzie Defektor już takiego WoW nie robi, ale obok niego inne maszynki jeszcze bardziej blado wypadają (np.: zaniedbany T-34-2).

  • hahahahhaha pisze:

   jezuu wytłumacz mi czm oni nadal twierdzą że Defender jest OP… Czm?? W tym momencie można go poklepać takimi czołgami jak:
   -patriot i odpowiednik bez malowania
   -Lowe
   -Liberte
   -AMX 50 100
   -i pare innych jeszcze VIII.
   ale ludzi i tak powiedzą że się nie znam..,.

   • Tomek pisze:

    OP tzn że są VI które zwyczajnie nic mu nie zrobią, w przeciwieństwie do pojazdów które wymieniłeś..

    • Tomek pisze:

     No ale 8 która ma na dolnej płycie 140 mm pancerza (więcej niż ten 257), wali po 440 i jest mobilna, wcale nie jest OP..
     Patriot mały kaliber.
     Lowe wolny.
     Liberte ma garnek.
     AMX to papier.
     A co jest wadą defendera? Nawet nie tył, bo i tam ma pancerz zdolny odbijać 6 bez golda, ma lepszy pancerz niż głupi O Ho który jeździ 20 na godz. z górki jest mułowaty, niecelny, a na boku ma tylko 100 mm pancerza na gigantycznj powierzchni..
     Ale nie, nie jest Over Powered

   • Anonim pisze:

    Nigdy nie twierdziłem, że jest OP, ale jako jedyny pojazd 8 tieru jest idiotoodporny (znasz jakiś drzewkowy?). Idealnie dopasowany pod obecny randomowy przecier. I to jest jego przewaga nad Patriotem, czy innym Liberte.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.