FCM 50t zostanie usunięty ze sprzedaży!

Ciekawe informacje dochodzą do nas zza granicy. Cytując za oficjalną stroną WG na amerykańskim portalu, a także za kolegami z WoT Express:

Z aktualizacją 9.22 ze sklepu w grze zostanie usunięty francuski czołg premium FCM 50 t.

Oznacza to ciąg dalszy usuwania czołgów z limitowanym matchmakerem ze sprzedaży. Jako pierwszy z pojazdów w 2018 roku zniknie właśnie FCM, ale to oznacza, że także kolejne maszyny są na liście Wargamingu. Oprócz tego na amerykańskim serwerze dostępna będzie zniżka na FCM’a, a czy doczekamy się podobnej u nas? To jest akurat niewiadoma. Na ten moment na serwerze rosyjskim jeździ 325,000 tego typu pojazdów. Z chęcia porównamy tą liczbę po wycofaniu go ze sklepu, bo wiemy z przeszłości, że takie wycofywanie pojazdów (nawet przeciętnych) jest naprawdę opłacalne.


19 komentarzy

 1. Lol napisał(a):

  VK 30 01P go rozwalam za każdym razem

 2. mbstr napisał(a):

  Usuwają bo nie trzeba do niego walić z golda. Kto wie, może za 2 lata nawieszają mu więcej grabi i szufelek z przodu i znowu go dadzą w sklepie jako tak twardy jak tylko twardy może być uciekający francuz z tyłu.

 3. schayba napisał(a):

  Czołg jest bezużyteczny, wszystko w niego wchodzi, widać go w ciemnościach jak stoi w krzaku przykryty brezentem, nie ratuje go nawet mobilność (bardzo przyzwoita) i dobre działo. Mógłby być w zamiance za Liberte. Inaczej tylko marnuje slot w garażu. Innymi słowy gruz.

  • MAR napisał(a):

   Dokładnie obecnie to szrot. Rozrzutnik gnoju. Celność w ruchu tragiczna, nawet po skupieniu można się odbić nawet od lajta. W obecnych realiach WOTa pojazd to darmowe HP

  • GoldNub napisał(a):

   Ile osób tyle opinii 😛 Dla mnie to naprawdę dobra maszynka. Może gabaryty ma nieciekawe, ale grywalny jest bardziej choćby niż IS-6. Podobnie jak SP – styl gry nie odpowiada jego klasie. Ja nim gram jak medem i 2k średnich obrażeń potrafię nim wykręcić. Działo jest kwestią dyskusyjną, ale ja na nie nie narzekam. Narzekałem gdy zamiast staby wziąłem wentę. Po wymianie w akompaniamencie dosyłki i optyki można nieźle się nim pobawić i jeszcze bardziej uniezależnić się od drużyny, czy pomóc jej bez liczenia na spotera.

   Generalnie pojazd polecam, ale tylko doświadczonym. Gracze średni i gorzej nie wycisną ukrytego w nim potencjału. Podobnie jest z jego magazynowym bratem z drzewka – AMX 50 100.

 4. The_Apeir0n napisał(a):

  ironią jest, ze w zeszlym roku przywrocili 112, ktory wiadomo tez ma preferencyjny mm

 5. sonsiad napisał(a):

  defender w sprzedaży w USA ? 🙂

 6. 40k napisał(a):

  Płakać nie będę

 7. piter9870 napisał(a):

  Znowu jest to napisane że go usunąć planują … Ciekawe czy w końcu im się to uda. Czołg oczywiście stoi w garażu 😉

 8. Griven Warthog napisał(a):

  I tak był brzydki jak jasny gwint wygląda jak 4rka z bebechami od 8mki xD zawsze zjadałem go bez problemu a i tak coraz żadziej go widuję chyba nawet żadziej niż is6 xD

 9. Hebius napisał(a):

  Ja tam żałuje chociaż go nie mam. Ma słaby pancerz i można z nim powalczyć i przebić przeciętnym czołg, który się grinduje i tu uwaga „nie na goldzie”.Obecnie na wysokich tierach to wszystko co się poprawia i wprowadza musi być super opancerzone z 3 pikselowymi weak spotami na garnkach, zbalansowane pod golda.

 10. Szczecinianin napisał(a):

  Jak dla mnie to mogą go usunąć ..Nie mam i nie jest mi potrzebny

 1. 07:05, 2 Luty 2018

  […] T34. Ponadto do sklepu trafiły takie „perełki” jak Maurebrecher czy IS-6 i zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – FCM 50t zostanie usunięty ze sprzedaży. Oznacza to ciąg dalszy usuwania czołgów z […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.