9.22 – Patch Notes, zmiany w charakterystykach czołgów

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

11 komentarzy

 1. gladius_magnum napisał(a):

  Dokończenie prac nad Matchmakerem:
  … jeśli trafiłeś kilka razy pod rząd do bitwy standardowej to masz znacznie większe szanse by w następnej trafić do bitwy spotkaniowej itd… to jest kpina.MM robi z VI tieru mięso armatnie dla VIII.A z VIII mięso dla X.Co mamy kupować konto premium i co każdą premkę typu maurebrechery by WG łaskawiej losowało??!!

 2. SemYs napisał(a):

  usuniety 263 ze swojego X tieru bo nie pasowal do drzewka , a pasuje na IX?
  juz lepiej by zrobili jakby z niego czolg specjalny zrobili

 3. Mario napisał(a):

  tak sobie popatrzyłem na zmiany w su-101 i się załamałem.Jestem pewnie jednym z niewielu ludzi co lubi ten pojazd.Jak każdy wie,ma on wiele problemów,ale ja jak gram ze znajomymi w plutonie,zawsze im mówię,ze dla mnie wystarczyło by dać mu lekki buff(np.celnosc niemieckiego działa,tak 0.3:)) i kurde uwielbiałbym ten pojazd jeszcze bardziej.Tymczasem co dostajemy,mega nerf,celnośc pogorszona,obrót pogorszony,to co mnie boli najbardziej to zmniejszony zasięg widzenia,wydłużono czas celowania,przeładowania w zamian,za trochę hp i 0.7 więcej obniżenia.Można będzie zapomnieć o podążaniu za medami z atakiem.Tragedia…,tak jak mało grało ludzi tym pojazdem wcześniej,tak teraz to chyba nikt nie będzie grał.A szkoda,bo był to czołg unikatowy i w sprawnych rękach robił robotę.

 4. Michał napisał(a):

  Dokończenie prac nad MM? MM jest upośledzony i to jest rzecz ktora zabija całą frajdę z gry. Oni zajmują się gówno wartymi zmianami które nic nie poprawiają zamiast wykonać proste kroki w celu poprawienia mm… Tutaj nawet od biedy wystarczyloby zwiększyć liczbę bitew jednopziomowych… żałosne.. grać się odechciewa

 5. Bober napisał(a):

  Widać, że WG ma pojęcie o tym jak obecnie działa mm i wie co jest komieczne do poprawnego działania.

 6. JAAAA napisał(a):

  Jak to usunięcie tych pojazdów ?

 7. dretwy napisał(a):

  Super zmiany, serio. Jedyny minus Obj 263, dlaczego, WG? 🙁 Finalizacja zmian w MM? Zaraz, a co ze zrąbanymi losowaniami 8. tierów?

 1. 16:42, 19 Styczeń 2018

  […] razem oficjalne Patchnotesy dla wersji 9.22 (zaszło kilka zmian względem poprzednio wypuszczonej wersji). Przewidywana data wydania patcha to […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.