9.22 – Patch Notes, zmiany w charakterystykach czołgów

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
gladius_magnum

Dokończenie prac nad Matchmakerem:
… jeśli trafiłeś kilka razy pod rząd do bitwy standardowej to masz znacznie większe szanse by w następnej trafić do bitwy spotkaniowej itd… to jest kpina.MM robi z VI tieru mięso armatnie dla VIII.A z VIII mięso dla X.Co mamy kupować konto premium i co każdą premkę typu maurebrechery by WG łaskawiej losowało??!!

SemYs

usuniety 263 ze swojego X tieru bo nie pasowal do drzewka , a pasuje na IX?
juz lepiej by zrobili jakby z niego czolg specjalny zrobili

Mario

tak sobie popatrzyłem na zmiany w su-101 i się załamałem.Jestem pewnie jednym z niewielu ludzi co lubi ten pojazd.Jak każdy wie,ma on wiele problemów,ale ja jak gram ze znajomymi w plutonie,zawsze im mówię,ze dla mnie wystarczyło by dać mu lekki buff(np.celnosc niemieckiego działa,tak 0.3:)) i kurde uwielbiałbym ten pojazd jeszcze bardziej.Tymczasem co dostajemy,mega nerf,celnośc pogorszona,obrót pogorszony,to co mnie boli najbardziej to zmniejszony zasięg widzenia,wydłużono czas celowania,przeładowania w zamian,za trochę hp i 0.7 więcej obniżenia.Można będzie zapomnieć o podążaniu za medami z atakiem.Tragedia…,tak jak mało grało ludzi tym pojazdem wcześniej,tak teraz to chyba nikt nie będzie grał.A szkoda,bo był to czołg unikatowy i w sprawnych rękach robił robotę.

Michał

Dokończenie prac nad MM? MM jest upośledzony i to jest rzecz ktora zabija całą frajdę z gry. Oni zajmują się gówno wartymi zmianami które nic nie poprawiają zamiast wykonać proste kroki w celu poprawienia mm… Tutaj nawet od biedy wystarczyloby zwiększyć liczbę bitew jednopziomowych… żałosne.. grać się odechciewa

Bober

Widać, że WG ma pojęcie o tym jak obecnie działa mm i wie co jest komieczne do poprawnego działania.

JAAAA

Jak to usunięcie tych pojazdów ?

PiterW

Usunięcie z ich pierwotnych miejsc. Tylko SU-122-54 zostanie usunięty

Anonimowo

nieee

Anonimowo

Spokojnie… za dwa miechy będzie 8 tierową premką 😂

dretwy

Super zmiany, serio. Jedyny minus Obj 263, dlaczego, WG? 🙁 Finalizacja zmian w MM? Zaraz, a co ze zrąbanymi losowaniami 8. tierów?