Operacje Świąteczne 2018 – Świąteczne promocje są w drodze

Tym razem oficjalnie z portalu WoT 😉 Wcześniejszy przeciek znajdziecie pod tym linkiem: klik.

Przygotujcie się! Prognozy przewidują w World of Tanks świąteczną burzę, która potrwa od 15 grudnia do 15 stycznia! Tego typu pogodę nazywamy „Operacjami Świątecznymi 2018” – zmieni ona Wasze garaże w przyprószone śniegiem podwórza.

Ten 30-dniowy okres oznacza również podwyższone ryzyko ekstremalnych bonusów, poważnych burz prezentowych, niespotykanych obniżek w kredytach na pojazdy poziomów II–X i nie tylko. Wasze bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne, więc przygotowaliśmy kilka wskazówek, które pomogą Wam przezimować tę burzę i maksymalnie na niej skorzystać.

Jak można najlepiej skorzystać na tym Sezonie Świątecznym

Podejmujcie specjalne misje bojowe: W świątecznej burzy nadlatuje cały zestaw tygodniowych misji bojowych. Za wypełnienie ich otrzymacie skrzynie pełne dekoracji i przedmiotów w grze (wyposażenie, materiały eksploatacyjne, kredyty i nie tylko). Im większym wyzwaniem jest misja, tym cenniejsze są z niej nagrody!

Udekorujcie swoje podwórza: W tym roku możecie udekorować praktycznie wszystko, co widzicie w podwórzu swojego zimowego garażu: dom, latarnie, choinkę (oczywiście!) — nawet ze śniegu można ulepić bałwana. Ale po co w ogóle dekorować? Oprócz radości z samej czynności dekorowania, ozdoby definiują poziom Waszej Świątecznej Atmosfery – im weselej wygląda Wasze podwórze, tym bliżej jesteście 10 poziomu i tym bardziej wartościową skrzynię otrzymacie.

Zdobywajcie poziomy świątecznej atmosfery: W duchu prawdziwych Świąt każdemu, kto zaloguje się w World of Tanks podczas Operacji Świątecznych 2018 podarujemy skrzynię 1 poziomu Świątecznej Atmosfery z prezentem w postaci czołgu. Rozpocznijcie od tego swoją wspinaczkę i cieszcie się większą liczbą nagród! Zdobycie kolejnego poziomu zapewnia Wam przeróżne korzyści: członkinie załogi, zniżki na pojazdy poziomów II–X, materiały eksploatacyjne i wyjątkowe medale.

Zbierzcie kolekcję: Wszystkie zebrane przez Was ozdoby są podzielone na cztery kolekcje tematyczne: Tradycyjne Święta, Nowoczesne Święta, Radziecki Nowy Rok, Chiński Nowy Rok. Zebranie pełnej kolekcji zapewni Wam wyjątkowe elementy wyglądu zewnętrznego, a robienie stałych postępów w dowolnym z czterech zbiorów dadzą Wam większe PD, PD załogi i kredyty za każdą bitwę. A nikt nie powiedział, że macie się ograniczać do jednej kolekcji. Podejmijcie wyzwanie i zbierzcie wszystkie cztery zbiory, aby otrzymać wszystkie bonusy!

Przyspieszcie swoje postępy w Operacjach Świątecznych 2018 dzięki Kalendarzowi adwentowemu: Już teraz możecie wyruszyć na polowanie na bonusy z Operacji Świątecznych 2018! Sprawdźcie kalendarz adwentowy, aby złapać codzienne okazje. Zaglądajcie codziennie, aby uzbroić się po zęby przed nadchodzącym wydarzeniem!

Mamy nadzieję, że ten krótki opis wprawił Was w świąteczny nastrój! Miejcie oko na kolejne informacje na temat mechaniki wydarzenia, nagród i dekoracji.

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

3 komentarze

  1. anty chore pomysły wg pisze:

    jak tyle wszystkiego nasrane to pewnie kolejny patch będzie gówno-patchem i jak zwykle wg coś spier…..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.